05
październik
2020

RENOWACJA STUDNI KANALIZACYJNYCH NA OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW W KRAPKOWICACH

         Renowacja studni kanalizacyjnych na oczyszczalni ścieków "Biokrap" Sp. z o.o. w Krapkowicach - studnie spustowe DN1200. Do prac wykorzystano Technologie McBauchemia Ombran - warstwa sczepna, służąca do zabezpieczenia obiektów gospodarki wodno-ściekowej.

 

 

 

 

Categories: Komunikaty

29
wrzesień
2020

BUDOWA KANALIZACJI SANITARNEJ W FALMIROWICACH

       Ruszyła budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Falmirowice, której inwestorem jest Gmina Chrząstowice. Zakończenie I etapu prac przez firmę Plada Sp. z o.o. planowana jest do końca listopada 2020r.

 

 

 

Categories: Komunikaty

23
wrzesień
2020

INFORMACJA DLA KLIENTÓW

          W związku z automatyzacją procesów księgowych w Naszej firmie, zwracamy się z prośbą do Naszych klientów o wpisywanie KODU NABYWCY w tytule operacji (znajdującego się obok imienia i nazwiska na fakturze) podczas dokonywania przelewów bankowych. Pozwoli to uniknąć błędów podczas księgowania wpłaty.

Jednocześnie przypominamy, że punkt kasowy w Plada Sp. z o.o. został zlikwidowany. Zapraszamy do korzystania z usług Poczty Polskiej, gdzie płatności za wodę i ścieki można realizować bezprowizyjnie.

 

 

Categories: Komunikaty

19
wrzesień
2020

KANALIZACJA W DĘBSKIEJ KUŹNI

         W Dębskiej Kuźni na ul. Starodebię podłączamy kolejne posesje do nowej kanalizacji sanitarnej. W obrębie ulic Leśnej i Starodebię w tym roku podłączonych do kanalizacji zostanie 8 budynków. W tym roku Plada Sp. z o.o. wybudowała już 1,2 km sieci kanalizacji sanitarnej na terenie gminy Chrzastowice, a przed nami jeszcze budowa kolejnych 2,5 km kanalizacji, która powstanie między innymi w Falmirowicach - I etap budowy realizowany przez Gmina Chrząstowice oraz na ul. Poziomkowej w Lędzinach💪

 

 

 

Categories: Komunikaty

09
wrzesień
2020

Rozbudowa sieci w Opolu przy ul. Oświęcimskiej.

Plada Sp. z o.o. jest wykonawcą rozbudowy sieci wodociągowej oraz kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączeniami do zabudowy mieszkaniowej przy ul. Oświęcimskiej w Opolu dla firmy Grell Nieruchomości Deweloper.

 

 

 

Categories: Komunikaty

04
wrzesień
2020

ROD Kopciuszek- budowa instalacji rozprowadzającej wodę.

Plada Sp. z o.o. realizuje prace związane z budową instalacji rozprowadzającej wodę na terenie ROD "Kopciuszek" przy ul. Częstochowskiej w Opolu.

 

Categories: Komunikaty

04
wrzesień
2020

NIE WRZUCAJ ODPADÓW DO KANALIZACJI

         W Gminie Chrząstowice pracuje ponad 1000 przydomowych przepompowni ścieków, które co dzień przepompowują setki metrów sześciennych ścieków sanitarnych do oczyszczalni ścieków w Opolu. Nasze służby są w ciągłej gotowości do usuwania usterek i awarii tych urządzeń - czy to spalony czujnik kolejności faz, uszkodzony pływak albo wytarty stator. (Przypominamy tu nr alarmowy pod którym zgłaszamy awarie 24/7 - 533-300-380🚨🚨)Niestety zdarzają się awarie pomp spowodowane zatkaniem wirnika pompy przez nawilżane chusteczki, worki foliowe, reklamówki, tekstylia lub inne odpady, które nie powinny znaleźć się w kanalizacji, a w pojemnikach na odpady😩 Dlatego apelujemy NIE WRZUCAJ ŚMIECI DO KANALIZACJI. Na zdjęciu pompa z przydomowej przepompowni ścieków - uszkodzona przez foliowe odpady 😵

 

 

Categories: Komunikaty

08
październik
2020

PŁUKANIE SIECI WODOCIĄGOWEJ

PLADA Sp. z o.o. informuje, że w związku z płukaniem sieci wodociągowej💦 w Gminie Chrząstowice w dniach:

12.10.2020r. Dębska Kuźnia
13.10.2020r. Lędziny
14.10.2020r. Suchy Bór
15.10.2020r. Chrząstowice i Daniec
16.10.2020r. Dębie i Falmirowice

miejscowo mogą występować spadki ciśnienia oraz zwiększona mętność wody. Zalecamy aby w tych dniach ograniczyć spożywcze przeznaczenie wody z wodociągu gminnego oraz ograniczyć pranie białych ubrań
i tekstyliów.

Za powstałe utrudnienia z góry przepraszamy.

 

Categories: Komunikaty

02
październik
2020

PRZEBUDOWA SIECI WODOCIĄGOWEJ NA OS.ARMII KRAJOWEJ

         Trwają prace Naszej firmy związane z przebudową sieci wodociągowej wraz z przyłączami na osiedlu Armii Krajowej (dawniej ZWM) przy ulicy Batalionu Zośka. Jest to jedno z pięciu zadań, które czeka Nas do realizacji dla Spółdzielni Mieszkaniowej w Opolu. A całkowity termin ich zakończenia planowany jest do końca listopada 2021r.

 

 

Categories: Komunikaty

25
wrzesień
2020

Przebudowa infrastruktury drogowej w obrębie Parku Przemysłowego Metalchem.

        Plada Sp. z o.o. realizuje przebudowę infrastruktury drogowej w obrębie Parku Przemysłowego Metalchem. Inwestycja obejmuje 7km drogi, w tym Plada realizuje budowę 2,5km kolektorów kanalizacji deszczowej, 180 studni deszczowych, 300 wpustów deszczowych oraz 0,5km sieci gazowej. Przed Nami jeszcze największe wyzwanie budowa separatorów koalescencyjnych z osadnikami.

 

 

 


Categories: Komunikaty

23
wrzesień
2020

ODCZYTY W MIEJSCOWOŚCIACH DANIEC, DĄBROWICE I NIWKI

Rozpoczeły się odczyty odczyty radiowe w miejscowościach Dąbrowice, Daniec i Niwki. Jak widać pogoda dopisuje :) https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tce/1/16/1f600.png"tps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5f/1/16/1f31e.png");

Wszyscy klienci posiadający wodomierze analogowe, mogą podać odczyt telefonicznie w godzinach otwarcia biura tel. 77 40 78 076

 

 https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t22/1/16/260e.png");">☎️

Categories: Komunikaty

19
wrzesień
2020

PRZEBUDOWA OSIEDLOWYCH SIECI WODOCIĄGOWYCH W OPOLU

             Już od poniedziałku Plada Sp. z o.o. rozpoczyna roboty budowlane polegające na przebudowie osiedlowych sieci wodociągowych zasilających w zimną wodę budynki mieszkalne znajdujące się na terenie Osiedla nr III (Nowy ZWM) Spółdzielni Mieszkaniowej w Opolu.

 

Categories: Komunikaty

08
wrzesień
2020

KANALIZACJA W DĘBSKIEJ KUŹNI

Zakończyliśmy budowę kanalizacji sanitarnej na ulicy Leśnej i ulicy Kolonia w Dębskiej Kuźni.

Wkrótce więcej informacji o tej inwestycji.

 

Categories: Komunikaty

04
wrzesień
2020

Awaria na przyłączu wodociągowym w Dębskiej Kuźni ul. Zacisze

     W dniu wczorajszym służby Plada Sp. z o.o. usuwały awarie wodociągu na ul. Zacisze w Dębskiej Kuźni. Rozszczelnieniu uległ odcinek przyłącza wodociągowego PEHD32 - z małej dziurki - duża kałuża💦💦💧. Ten konkretny przypadek pokazuje, jak duże mogą być ubytki wody nawet przy niewielkim rozszczelnieniu rurociągów😓

 

 

 

Categories: Komunikaty

[12 3 4 5  >>