28
styczeń
2021

Od 1 marca 2021r. Pracujemy Dla Mieszkańców Gminy Łubniany.

Od 1 marca 2021r. Pracujemy Dla Mieszkańców Gminy Łubniany – to duże wyzwanie dla naszej spółki i ambitny cel do zrealizowania, który w umowie o Partnerstwie Publiczno-Prywatnym wyznaczyła Gmina Łubniany. Nasze wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu sieciami wod-kan, nowoczesne rozwiązania techniczne i komunikacyjne, doświadczona kadra biurowa i serwisowa oraz rozbudowana baza sprzętowa, pozwolą na wdrożenie w Gminie Łubniany efektywnego sytemu zarządzania infrastrukturą komunalną. System ten zapewni mieszkańcom miejscowości Luboszyce, Kępa, Łubniany, Jełowa, Biadacz, Masów, Kobylno, Grabie, Kolanowice, Dąbrówka Łubniańska i Brynica dostawy wody i odbiór ścieków w oparciu o najwyższe parametry jakościowe.

 

Categories: Komunikaty

25
styczeń
2021

MONTAŻ ZBIORNIKÓW W OPOLU

W dniu dzisiejszym Nasza firma montowała betonowe zbiorniki retencyjne na wodę deszczową w Opolu przy ul.Krzanowickiej.

 

 

 

Categories: Komunikaty

19
styczeń
2021

PRZERWA W DOSTAWIE WODY LĘDZINY

PLADA Sp. z o.o. informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej 🔧 w dniu 21 stycznia 2021r. w godz. 9.00-13.00 w Lędzinach wystąpi przerwa w dostawie wody💦.
W związku z w/w pracami w tym dniu miejscowo mogą występować spadki ciśnienia oraz zwiększona mętność wody. Dlatego sugerujemy, aby w tym dniu ograniczyć pranie białych ubrań i tekstyliów.
Za powstałe utrudnienia z góry przepraszamy.

Categories: Komunikaty

08
grudzień
2020

WYŁACZENIE WODY W LĘDZINACH I FALMIROWICACH

PLADA Sp. z o.o. informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniach:
9.12.2020r. w godz. 11.00-14.00 w Lędzinach
10.12.2020r. w godz. 10.00-14.00 w Falmirowicach
wystąpi przerwa w dostawie wody💦.
W związku z w/w pracami w tym dniu miejscowo mogą występować spadki ciśnienia oraz zwiększona mętność wody. Dlatego sugerujemy, aby w tych dniach ograniczyć pranie białych ubrań i tekstyliów.  
Za powstałe utrudnienia z góry przepraszamy.
 

Categories: Komunikaty

01
grudzień
2020

Serwis przydomowych przepompowni ścieków Gmina Łubniany

        Plada Sp. z o.o. realizuje prace związane z serwisem i remontem przydomowych przepompowni ścieków w miejscowościach Kępa, Luboszyce i Biadacz (Gmina Łubniany). W ramach tego zadania wymienione na nowe, zostanie 15 kpl pomp Preskpol z pływakami oraz elementy sterowania przepompowni 🚨🪠💪

 

 

Categories: Komunikaty

19
listopad
2020

ELEKTRONICZNE BIURO OBSŁUGI KLIENTA - INSTRUKCJA ZAKŁADANIA KONTA

     Szanowni Państwo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz zaistniałej sytuacji epidemiologicznej uruchomiliśmy bezpłatne Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta. Jest to szybki i prosty sposób na podgląd swojego konta o każdej porze. Wszystkie informacje są w jednym miejscu – użytkownik nie musi ich poszukiwać w mailach, dokumentach papierowych czy folderach. Dostęp do oferowanej usługi, możliwy jest dzięki wsparciu Funduszy Europejskich.

Categories: Komunikaty

28
styczeń
2021

TYGODNIK ZIEMI OPOLSKIEJ

Categories: Komunikaty

22
styczeń
2021

WYMIANA ZASUW W LĘDZINACH

W dniu wczorajszym nastąpiła przerwa w dostawie wody💦 w miejscowości Lędziny. Nasza firma korzystając z remontu ul. Szkolnej w Lędzinach wymieniła wysłużone zasuwy odcinające z główną ul. Ozimską 💪

 

 

Categories: Komunikaty

15
styczeń
2021

PRZEBUDOWA INFRASTRUKTURY DROGOWEJ W OBRĘBIE PARKU PRZEMYSŁOAWEGO METALCHEM W OPOLU

          Ku końcowi zbliża się przebudowa🏗️ realizowana przez firmę Plada Sp. z o.o. infrastruktury drogowej w obrębie Parku Przemysłowego Metalchem w Opolu. Obecnie trwa ostatni etap montażu kolektorów kanalizacji deszczowej 💪.

 

 

 

 

Categories: Komunikaty

23
grudzień
2020

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Categories: Komunikaty

09
grudzień
2020

WYMIANA HYDRANTÓW NA TERENIE GMINY CHRZĄSTOWICE W 2020 ROKU

       Plada Sp. z o.o. wspólnie z Gminą Chrząstowice prowadzi prace 🔧 związane z wymianą armatury i hydrantów ppoż. na sieciach wodociągowych 💧 w miejscowościach Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Lędziny i Falmirowice. W dniu dzisiejszym prowadzone były prace na terenie Lędzin przy ulicy Dworcowej. Prace związane są z utrudnieniami dla mieszkańców (przerwy w dostawie wody i chwilowe pogorszenia jej jakości) za które przepraszamy 😔

 

 

 

Categories: Komunikaty

07
grudzień
2020

AWARIA WODOCIAGOWA W CHRZĄSTOWICACH PRZY ULICY WRZOSOWEJ

W dniu dzisiejszym Plada Sp. z.o.o. dostała zgłoszenie o awarii na przyłączu wodociągowym 💧 w Chrząstowicach przy ul.Wrzosowej. Rozszczelnieniu uległ odcinek PEHD DN32. Awaria została już usunięta.

 

Categories: Komunikaty

27
listopad
2020

OGŁOSZENIE

     Plada Sp. z o.o. przypomina swoim odbiorcom o obowiązku zabezpieczenia instalacji oraz wodomierza przed działaniem niskich temperatur. Wodomierze często znajdują się w nieogrzewanych pomieszczeniach. W czasie zimy grozi to „rozsadzeniem” wodomierza i przyłącza przez lód, a w efekcie zalaniem pomieszczeń. Zgodnie z umową zawartą z Naszym przedsiębiorstwem, koszt usunięcia szkody powstałej w wyniku nienależytego zabezpieczenia urządzeń wod-kan przed czynnikami atmosferycznymi - ponoszą właściciele nieruchomości.

 

Categories: Komunikaty

<<  6 7 8 9 10 [1112 13 14 15  >>