19
listopad
2020

PRACE NA ZWM W OPOLU

Jedna z brygad Plada Sp. Z o.o. pracuje na ul. Skautów Opolskich w Opolu - to kolejnym etap modernizacji sieci wodociągowej, po pracach na ul. Batalionu Zośka, realizowany dla Spółdzielni Mieszkaniowej w Opolu

 

 

Categories: Komunikaty

29
październik
2020

FAKTURY ELEKTRONICZNE

        Dziś jest dzień internetu 29 października 1969r. wysłano pierwszą wiadomość między dwoma komputerami. Dlatego zachęcamy Naszych odbiorców do korzystania z faktur elektronicznych, zamiast tradycyjnych faktur papierowych wysyłanych pocztą. Główną zaletą tego rozwiązania jest szybkie dostarczenie do klienta i wygodne przechowywanie. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie w godzinach pracy Naszego biura obsługi klienta pod nr tel. 77 4078076. 

 

Categories: Komunikaty

22
październik
2020

RENOWACJA STUDNI KANALIZACYJNYCH NA OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW W KRAPKOWICACH

Renowacja studni kanalizacyjnych Biokrap w Krapkowicach - przed, w trakcie i po.

Modernizacja w technologii Ombran MC Bauchemia.

 

Categories: Komunikaty

05
październik
2020

RENOWACJA STUDNI KANALIZACYJNYCH NA OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW W KRAPKOWICACH

         Renowacja studni kanalizacyjnych na oczyszczalni ścieków "Biokrap" Sp. z o.o. w Krapkowicach - studnie spustowe DN1200. Do prac wykorzystano Technologie McBauchemia Ombran - warstwa sczepna, służąca do zabezpieczenia obiektów gospodarki wodno-ściekowej.

 

 

 

 

Categories: Komunikaty

29
wrzesień
2020

BUDOWA KANALIZACJI SANITARNEJ W FALMIROWICACH

       Ruszyła budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Falmirowice, której inwestorem jest Gmina Chrząstowice. Zakończenie I etapu prac przez firmę Plada Sp. z o.o. planowana jest do końca listopada 2020r.

 

 

 

Categories: Komunikaty

23
wrzesień
2020

INFORMACJA DLA KLIENTÓW

          W związku z automatyzacją procesów księgowych w Naszej firmie, zwracamy się z prośbą do Naszych klientów o wpisywanie KODU NABYWCY w tytule operacji (znajdującego się obok imienia i nazwiska na fakturze) podczas dokonywania przelewów bankowych. Pozwoli to uniknąć błędów podczas księgowania wpłaty.

Jednocześnie przypominamy, że punkt kasowy w Plada Sp. z o.o. został zlikwidowany. Zapraszamy do korzystania z usług Poczty Polskiej, gdzie płatności za wodę i ścieki można realizować bezprowizyjnie.

 

 

Categories: Komunikaty

19
wrzesień
2020

KANALIZACJA W DĘBSKIEJ KUŹNI

         W Dębskiej Kuźni na ul. Starodebię podłączamy kolejne posesje do nowej kanalizacji sanitarnej. W obrębie ulic Leśnej i Starodebię w tym roku podłączonych do kanalizacji zostanie 8 budynków. W tym roku Plada Sp. z o.o. wybudowała już 1,2 km sieci kanalizacji sanitarnej na terenie gminy Chrzastowice, a przed nami jeszcze budowa kolejnych 2,5 km kanalizacji, która powstanie między innymi w Falmirowicach - I etap budowy realizowany przez Gmina Chrząstowice oraz na ul. Poziomkowej w Lędzinach💪

 

 

 

Categories: Komunikaty

05
listopad
2020

Budujemy Osiedlowe sieci wodociągowe dla Spółdzielni Mieszkaniowej w Opolu ul. Batalionu Zośka, Szarych Szeregów

Jedna z ekip Plada Sp. z o.o. kierowana przez brygadzistę Tomka 💪💪dzielnie zmaga się z trudami prac przy budowie osiedlowych sieci wodociągowych na ul. Batalionu Zośka i Szarych Szeregów w Opolu. Do pokonania mają ciężki grunt (margiel i skała), gęste uzbrojenie podziemne (Gaz, CO, wysokie napięcie) i ciągły brak miejsca na osiedlowych drogach.

 
 
 

Categories: Komunikaty

29
październik
2020

AWARIA WODOCIĄGU

Z powodu awarii sieci wodociągowej, w dniu dzisiejszym nastąpi przerwa w dostawie wody do godz. 15.00 na terenie miejscowości Lędziny.

 

Categories: Komunikaty

21
październik
2020

ODCZYTY WODOMIERZY DĘBSKA KUŹNIA, LĘDZINY, SUCHY BÓR

Październik to miesiąc odczytów kwartalnych na terenie miejscowości Suchy Bór, Lędziny i Dębska Kuźnia. Rozpoczęły się odczyty wodomierzy radiowych na terenie tych miejscowości. Wszystkich klientów posiadających wodomierze bez opcji odczytu radiowego prosimy o podanie odczytu telefonicznie pod numerem

 

 

77 407 80 76

 

SMS 📲530 690 006

 

lub mailowo 📧 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Categories: Komunikaty

08
październik
2020

PŁUKANIE SIECI WODOCIĄGOWEJ

PLADA Sp. z o.o. informuje, że w związku z płukaniem sieci wodociągowej💦 w Gminie Chrząstowice w dniach:

12.10.2020r. Dębska Kuźnia
13.10.2020r. Lędziny
14.10.2020r. Suchy Bór
15.10.2020r. Chrząstowice i Daniec
16.10.2020r. Dębie i Falmirowice

miejscowo mogą występować spadki ciśnienia oraz zwiększona mętność wody. Zalecamy aby w tych dniach ograniczyć spożywcze przeznaczenie wody z wodociągu gminnego oraz ograniczyć pranie białych ubrań
i tekstyliów.

Za powstałe utrudnienia z góry przepraszamy.

 

Categories: Komunikaty

02
październik
2020

PRZEBUDOWA SIECI WODOCIĄGOWEJ NA OS.ARMII KRAJOWEJ

         Trwają prace Naszej firmy związane z przebudową sieci wodociągowej wraz z przyłączami na osiedlu Armii Krajowej (dawniej ZWM) przy ulicy Batalionu Zośka. Jest to jedno z pięciu zadań, które czeka Nas do realizacji dla Spółdzielni Mieszkaniowej w Opolu. A całkowity termin ich zakończenia planowany jest do końca listopada 2021r.

 

 

Categories: Komunikaty

25
wrzesień
2020

Przebudowa infrastruktury drogowej w obrębie Parku Przemysłowego Metalchem.

        Plada Sp. z o.o. realizuje przebudowę infrastruktury drogowej w obrębie Parku Przemysłowego Metalchem. Inwestycja obejmuje 7km drogi, w tym Plada realizuje budowę 2,5km kolektorów kanalizacji deszczowej, 180 studni deszczowych, 300 wpustów deszczowych oraz 0,5km sieci gazowej. Przed Nami jeszcze największe wyzwanie budowa separatorów koalescencyjnych z osadnikami.

 

 

 


Categories: Komunikaty

23
wrzesień
2020

ODCZYTY W MIEJSCOWOŚCIACH DANIEC, DĄBROWICE I NIWKI

Rozpoczeły się odczyty odczyty radiowe w miejscowościach Dąbrowice, Daniec i Niwki. Jak widać pogoda dopisuje :) https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tce/1/16/1f600.png"tps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5f/1/16/1f31e.png");

Wszyscy klienci posiadający wodomierze analogowe, mogą podać odczyt telefonicznie w godzinach otwarcia biura tel. 77 40 78 076

 

 https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t22/1/16/260e.png");">☎️

Categories: Komunikaty

<<  7 8 9 10 11 [1213 14 15 16  >>