19
wrzesień
2020

PRZEBUDOWA OSIEDLOWYCH SIECI WODOCIĄGOWYCH W OPOLU

             Już od poniedziałku Plada Sp. z o.o. rozpoczyna roboty budowlane polegające na przebudowie osiedlowych sieci wodociągowych zasilających w zimną wodę budynki mieszkalne znajdujące się na terenie Osiedla nr III (Nowy ZWM) Spółdzielni Mieszkaniowej w Opolu.

 

Categories: Komunikaty

08
wrzesień
2020

KANALIZACJA W DĘBSKIEJ KUŹNI

Zakończyliśmy budowę kanalizacji sanitarnej na ulicy Leśnej i ulicy Kolonia w Dębskiej Kuźni.

Wkrótce więcej informacji o tej inwestycji.

 

Categories: Komunikaty

04
wrzesień
2020

Awaria na przyłączu wodociągowym w Dębskiej Kuźni ul. Zacisze

     W dniu wczorajszym służby Plada Sp. z o.o. usuwały awarie wodociągu na ul. Zacisze w Dębskiej Kuźni. Rozszczelnieniu uległ odcinek przyłącza wodociągowego PEHD32 - z małej dziurki - duża kałuża💦💦💧. Ten konkretny przypadek pokazuje, jak duże mogą być ubytki wody nawet przy niewielkim rozszczelnieniu rurociągów😓

 

 

 

Categories: Komunikaty

14
lipiec
2020

Montaż instalacji FV na stacjach wodociągowych.

       Trwają prace związane z budową instalacji fotowoltaicznych na stacjach wodociągowych w miejscowościach Dębska Kuźnia i Daniec. Na stacjach wodociągowych zostaną zainstalowane dwie farmy słoneczne o mocy 50 kW każdy. Dzięki tej inwestycji zostaną zmniejszone koszty zakupu energii elektrycznej, które będą rekompensowały podwyżki cen prądu mające obowiązywać od roku 2021. Wartość inwestycji wyniesie 370 000 zł netto i jest ona realizowana przy wsparciu kredytowym Fundacji Rozwoju Śląska. Budowa ekologicznego źródła zasilania na SUW jest kolejnym etapem realizacji polityki nowoczesnych innowacyjnych wodociągów na terenie gminy Chrząstowice.

 

 

Categories: Komunikaty

30
czerwiec
2020

Innowacyjne wodociągi z dofinansowaniem

 

W dniu 14 czerwca 2020 Prezes Zarządu Plada Sp. Z o. o. Łukasz Sokołowski podpisał umowę na dofinansowanie projektu pn. „Wdrożenie procesu informatyzacji firmy Plada Sp. z o.o.” w ramach działań Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014/2020.Celem realizowanego, przez Plada Sp. z o.o. projektu jest wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacyjnych rozwiązań wpływających na poprawę komunikacji z klientami (B2C) oraz usprawniających organizację pracy wewnątrz przedsiębiorstwa poprzez automatyzację procesów operacyjnych (B2E).

Projekt objęty dofinansowaniem przewiduje między innymi:

–utworzenie aplikacji Elektronicznego Biura Obsługi Klienta, co pozwoli Naszym klientom na bieżący dostęp do informacji np. o zużyciach wody, podglądu faktur i stanu rozliczeń za usługi;
–wdrożenie elektronicznego systemu zgłaszania i ewidencji awarii wodociągowych i kanalizacyjnych;
–wdrożenie automatycznego systemu odczytu wodomierzy i rozliczenia opłat za wodę i ścieki;
–kompleksową integrację funkcjonalności wszystkich procesów i oprogramowania stosowanych przez Plada Sp. Z o.o.

Dzięki tym rozwiązaniom w znacznym stopniu usprawnione zostaną wszystkie procesy związane z zarządzaniem infrastrukturą wod/kan na terenie Gminy Chrząstowice

Podpisanie umowy jest zwieńczeniem wielomiesięcznej pracy pracowników Plada Sp. z o.o. w zakresie stworzenie koncepcji innowacyjnych rozwiązań dla wodociągów w Gminie Chrząstowice.

Całkowita wartość projektu to 405 000 zł., a kwota przyznanego dofinansowania to 283 000 zł. Czas realizacji projektu do 31.12.2021r.

Categories: Komunikaty

28
maj
2020

WYMIANA WODOMIERZY NA TERENIE MIEJSCOWOŚCI SUCHY BÓR

 Informujemy, że na terenie miejscowości Suchy Bór prowadzona jest wymiana wodomierzy . Każdy wymieniony wodomierz zostanie rozliczony do stanu demontażu, poprzez wystawienie faktury rozliczeniowej.

     Przypominamy również, pracownicy PLADA Sp. z o.o. zawsze poruszają się oznakowanym samochodem i ubrani są w firmowe ubrania. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt nr tel. do biura 77 40 78 076 lub  530 690 006.

 

Categories: Komunikaty

25
kwiecień
2020

SERWIS POMP GŁĘBINOWYCH SUW Dębska Kuźnia

      Przed okresem zwiększonego zapotrzebowania na wodę 🌞PLADA SP. z o.o. dokonuje corocznego przeglądu studni głębinowych i serwisu pomp głębinowych na terenie Gminy Chrząstowice. Nasi monterzy serwisowali studnię głębinową nr 3 na stacji uzdatniania wody Dębska Kuźnia o głębokości 73 mb i wydajności do 110m3/godzinę🔧💦👍

Dzięki regularnym serwisom notujemy mniej awarii urządzeń zaopatrzenia w wodę, a tym samym ograniczamy ilość przerw w dostawach wody.

 

Categories: Komunikaty

11
marzec
2020

OGŁOSZENIE

Categories: Komunikaty

09
wrzesień
2020

Rozbudowa sieci w Opolu przy ul. Oświęcimskiej.

Plada Sp. z o.o. jest wykonawcą rozbudowy sieci wodociągowej oraz kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączeniami do zabudowy mieszkaniowej przy ul. Oświęcimskiej w Opolu dla firmy Grell Nieruchomości Deweloper.

 

 

 

Categories: Komunikaty

04
wrzesień
2020

ROD Kopciuszek- budowa instalacji rozprowadzającej wodę.

Plada Sp. z o.o. realizuje prace związane z budową instalacji rozprowadzającej wodę na terenie ROD "Kopciuszek" przy ul. Częstochowskiej w Opolu.

 

Categories: Komunikaty

04
wrzesień
2020

NIE WRZUCAJ ODPADÓW DO KANALIZACJI

         W Gminie Chrząstowice pracuje ponad 1000 przydomowych przepompowni ścieków, które co dzień przepompowują setki metrów sześciennych ścieków sanitarnych do oczyszczalni ścieków w Opolu. Nasze służby są w ciągłej gotowości do usuwania usterek i awarii tych urządzeń - czy to spalony czujnik kolejności faz, uszkodzony pływak albo wytarty stator. (Przypominamy tu nr alarmowy pod którym zgłaszamy awarie 24/7 - 533-300-380🚨🚨)Niestety zdarzają się awarie pomp spowodowane zatkaniem wirnika pompy przez nawilżane chusteczki, worki foliowe, reklamówki, tekstylia lub inne odpady, które nie powinny znaleźć się w kanalizacji, a w pojemnikach na odpady😩 Dlatego apelujemy NIE WRZUCAJ ŚMIECI DO KANALIZACJI. Na zdjęciu pompa z przydomowej przepompowni ścieków - uszkodzona przez foliowe odpady 😵

 

 

Categories: Komunikaty

30
czerwiec
2020

BADANIA PRACOWNIKÓW

   

W dniu wczorajszym, w trosce o bezpieczeństwo swoje oraz naszych klientów wszyscy pracownicy firmy Plada Sp. z o.o. przeszli badanie serologiczne polegające na identyfikacji przeciwciał IgM i IgG specyficznych dla koronawirusa SARS-CoV-2. Wszystkie wyniki są ujemne.

 

 

Categories: Komunikaty

02
czerwiec
2020

KASA NIECZYNNA

Informujemy wszystkich naszych Klientów, że kasa w Plada Sp. z o.o. została zlikwidowana.

Od 1 czerwca 2020r. bezprowizyjnych płatności można dokonywać w placówkach Poczty Polskiej w całym kraju.

 

Categories: Komunikaty

11
maj
2020

Remont osadników Imhoffa oczyszczalnia Głogówek

     Plada Sp. z o.o. realizuje prace związane z remontem osadników Imhoffa na oczyszczalni w Głogówku. W zakresie Naszych prac jest demontaż starych, drewnianych koryt sedymentacyjnych, przepompowanie osadu czynnego oraz wyczyszczenie komór zbiorników. Było głęboko, wysoko i duszno😓 - ale udało się 👍

 

 

 

 

Categories: Komunikaty

25
kwiecień
2020

INWESTUJEMY W BAZĘ SPRZĘTOWĄ DLA LEPSZEJ OBSŁUGI SIECI WOD_KAN

          PLADA Sp. z o.o. zakupiła nowy agregat prądotwórczy o mocy 60kW. Nowe urządzenia ma zabezpieczyć ciągłość dostaw wody i odprowadzania ścieków w razie awarii zasilania z zewnętrznych sieci energetycznych do stacji wodociągowych lub sieciowych przepompowni ścieków .

 

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png");">💪https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5d/1/16/26a1.png");">⚡️https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t42/1/16/1f4a7.png");">💧

Categories: Komunikaty

<<  8 9 10 11 12 [1314 15 16 17  >>