27
luty
2020

Kolejny "ścięty" hydrant w Dębskiej Kuźni

        W dniu dzisiejszym około godziny 5.30 w wyniku kolizji drogowej doszło do uszkodzenia hydrantu ppoż. na ul. Wiejskiej w Dębskiej Kuźni - w wyniku zdarzenia służby PLADA Sp. z o.o. zmuszone były do chwilowego wstrzymania dostaw wody na terenie miejscowości Dębie i Dębska Kuźnia. O godzinie 6.15 przywrócono dostawy wody. To już drugi hydrant na ul. Wiejskiej w Dębskiej Kuźni uszkodzony w wyniku kolizji drogowej, do podobnego zdarzenia doszło w listopadzie 2019 

 

Categories: Komunikaty

12
luty
2020

NOWE WODOMIERZE FIRMY KAMSTRUP NA TERENIE MIEJSCOWOŚCI LĘDZINY

Firma Plada Sp. z o.o. rozpoczęła wymianę wodomierzy na terenie miejscowości Lędziny na wodomierze ultradźwiękowe MULTICAL® 21 firmy Kamstrup. 

Categories: Komunikaty

07
luty
2020

BUDUJEMY DLA NAJLEPSZYCH

      PLADA Sp. z o.o. jest wykonawcą uzbrojenia terenu pod budownictwo wielorodzinne na ul. Tarnopolskiej w Opolu. To tam powstają Dębowe Apartamenty budowane przez ATLANTIS DEWELOPER OPOLE (www.atlantisdeweloper.pl)
To już kolejna realizacja dla Atlantis Deweloper, między innymi po osiedlu Senatorskim, Generalskim, Apartamentach Premium i Premium II, dla której jesteśmy podwykonawcą 💪💪💧💦💧

 

 

 

Categories: Komunikaty

30
styczeń
2020

Budowa sieci kanalizacji deszczowej przy przebudowie dróg na strefie przemysłowej METALCHEM w Opolu

2020 rok PLADA Sp. z o.o. rozpoczęła z realizacją kolejnej dużej inwestycji na terenie Opola. Jako podwykonawca firmy Technical Solutions Sp. z o.o., wykonujemy roboty związane z budową i przebudową sieci kanalizacji deszczowej na terenie strefy przemysłowej Metalchem. Zakres prac obejmuje wykonanie ok. 3000 mb rurociągów z rur betonowych w średnicach 300-600mm, ok 2000 mb rurociągów PVC, montaż ponad 330 wpustów drogowych oraz zabudowę 120 studni betonowych o średnicy 1000-1200-1500 mm.

 

 

Categories: Komunikaty

18
czerwiec
2018

Płukanie sieci wodociągowej na SUW Daniec.

       Plada Sp. z o.o. informuje, że w dniach od 18 do 22 czerwca 2018r. będzie prowadzone płukanie sieci wodociągowej na terenie miejscowości Daniec i Dąbrowice oraz dezynfekcja zbiornika wody na SUW Daniec. W związku z w/w pracami, miejscami na sieci wodociągowej może wystąpić pogorszenie jakości wody i odczuwalny zapach chloru. Prosimy, aby w tych dniach ograniczyć zużycie wody do celów spożywczych, a także sugerujemy aby ograniczyć pranie białych ubrań i tekstyliów.

Categories: Komunikaty

18
czerwiec
2018

Budowa Stacji Uzdatniania w Niwkach.

          Na budowie SUW Niwki nowy budynek pod stację pomp już gotowy; strop na zbiorniku wody gotowy - schnie, a my grzejemy dalej rury w stronę Niwek.

 

 

 

Categories: Komunikaty

11
czerwiec
2018

Budowa Stacji Uzdatniania w Niwkach.

          Budowa SUW Niwki coraz bardziej zaawansowana, ściany zbiornika już stoją; w tym tygodniu wylewamy żelbetowe stropy. Jednocześnie trwają prace instalacyjne i montażowe rurociągów wody pomiędzy zbiornikiem i nową stacją pomp oraz budowa nowego rurociągu zasilającego miejscowość NIWKI. Dziś startujemy z montażem kontenera stacji pomp .

 

Categories: Komunikaty

05
czerwiec
2018

Wymiana starych trójników na sieci wodociągowej w Dębiu i Falmirowicach.

              Wymiana kolejnych starych trójników na sieci wodociągowej - ma poprawić hydraulikę rurociągów i ciśnienie wody u odbiorców. W dniu wczorajszym nowe kształtki i armatura montowane były pomiędzy Dębiem i Falmirowicami. W Falmirowicach w ostatnich, upalnych dniach, najbardziej odczuwane były spadki ciśnienia, mamy nadzieję, że wczorajsze prace poprawią tą sytuację. 

 

 

 

 

Categories: Komunikaty

24
luty
2020

AWARIA WODOCIĄGU DĘBSKA KUŹNIA

Plada Sp. z o.o. informuje, że z powodu awarii na sieci wodociągowej w dniu dzisiejszym mogą nastąpić przerwy w dostawie wody lub spadki ciśnienia na terenie miejscowości Suchy Bór, Lędziny i Chrząstowice.

 

 

Categories: Komunikaty

11
luty
2020

WYMIANA WODOMIERZY NA TERENIE MIEJSCOWOŚCI LĘDZINY

       Informujemy, że na terenie miejscowości Lędziny prowadzona jest wymiana wodomierzy . Każdy wymieniony wodomierz zostanie rozliczony do stanu demontażu, poprzez wystawienie faktury rozliczeniowej.

     Przypominamy również, pracownicy PLADA Sp. z o.o. zawsze poruszają się oznakowanym samochodem i ubrani są w firmowe ubrania. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt nr tel. do biura 77 40 78 076 lub  530 690 006.

 

Categories: Komunikaty

06
luty
2020

OGŁOSZENIE O WYMIANIE WODOMIERZY

Informujemy, że od 10 lutego 2020 r. na terenie miejscowości Lędziny prowadzona będzie wymiana wodomierzy 🔧.
Pracownicy zawsze poruszają się oznakowanym samochodem i ubrani są w firmowe ubrania. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt nr tel. do biura ☎️ 77 40 78 076 lub 📱 530 690 006.

 

Categories: Komunikaty

21
czerwiec
2018

PRACA - ODCZYTY WODOMIERZY

PLADA Sp. z o.o. poszukuje pracownika do prowadzenia radiowego, zdalnego odczytu wodomierzy na terenie Gminy Chrząstowice.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

- zdalny odczyt wodomierzy radiowych na koniec każdego miesiąca - trwający od 3 do 5 dni roboczych (tj. powolny przejazd samochodem wyposażonym w urządzenie do odczytu zdalnego wodomierzy, przez wybrane w danym miesiącu miejscowości w Gminie Chrząstowice)

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B.;
- podstawowa obsługa komputera;
- dodatkowym atutem będzie znajomość topografii Gminy Chrząstowice;
- dyspozycyjność w okresie 3-5 dni na koniec każdego miesiąca;

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie;
- elastyczne warunki zatrudnienia dopasowane do potrzeb osoby zatrudnionej;
- pracę w niepełnym wymiarze godzin, mogącą być doskonałym sposobem na tzw. dodatkowe zatrudnienie;
- samochód z dobrym system CAR-AUDIO :)

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie swojego CV na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub o kontakt telefoniczny pod nr 501-238-117 do dnia 07.07.2018r.

Informacje o ochronie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Plada Sp. z o.o. z siedzibą w Chrząstowicach w celach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO).

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia rekrutacji, ale nie dłużej niż 15.07.2018r.

Zgodnie z prawem przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do swoich danych, prawo do wprowadzania zmian/poprawek, prawo do usunięcia swoich danych, prawo do ograniczeń w przetwarzaniu, prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych, prawo łatwej przekazywalności danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem).
Ma Pan/Pani prawo wniesienie skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. oraz przepisy prawa krajowego.

Administratorem danych jest Plada Sp. z o.o. z siedzibą w Chrząstowicach.

Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Categories: Komunikaty

18
czerwiec
2018

Nasze realizacje.

          Kanalizacja sanitarna i wodociąg do budynków OTBS w Opolu na ul. Zwycięstwa - Plada Sp. z o.o. tu pracujemy 😎 nie jest łatwo - walczymy z głębokością, gęstym uzbrojeniem podziemnym i czasem.

 
 
 

Categories: Komunikaty

11
czerwiec
2018

Wyciek wody na terenie miejscowości Niwki.

      Plada Sp. z o.o. odnotowała na Stacji Uzdatnia Wody w Niwkach duże zużycia wody świadczy to o możliwej awarii na sieci wodociągowej na terenie miejscowości Niwki. Aktualnie trwają poszukiwania ewentualnego miejsca ubytku wody. Zwracamy się do mieszkańców Niwek o zwrócenie szczególnej uwagi na zastoiska wody i sprawdzenie szczelności wewnętrznej instalacji wodociągowej na prywatnych posesjach. Jeżeli zauważą Państwo wyciek wody i mają podejrzenia, że pochodzi ona z sieci wodociągowej, prosimy o zgłoszenie tego zdarzenia pod numer telefonu 501 238 117 lub 77 40 78 076.

Categories: Komunikaty

08
czerwiec
2018

Awaria na sieci wodociągowej w Dębskiej Kuźni.

Plada Sp. z o.o. informuje, że z powodu awarii na sieci wodociągowej w Dębskiej Kuźni w dniu dzisiejszym mogą nastąpić przerwy w dostawie wody lub spadki ciśnienia. 


Za utrudnienia z góry przepraszamy!

Categories: Komunikaty

<<  9 10 11 12 13 [1415 16 17 18  >>