24
kwiecień
2018

PRZERWA W DOSTAWIE WODY W DNIU 26 KWIETNIA 2018R. W DĘBSKIEJ KUŹNI

Plada Sp. z o.o. informuje, że w związku z koniecznością przebudowy sieci wodociągowej związanej z remontem drogi na ul. Wiejskiej w Dębskiej Kuźni w dniu 26 kwietnia 2018r., między godz. 8.00, a 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody na ulicy Wiejskiej nr 1-38, Krasickiego,Wolności, Podstawie i Daniecka. 
W związku z w/w pracami w tym dniu miejscowo mogą występować spadki ciśnienia oraz zwiększona mętność wody. Dlatego sugerujemy, aby ograniczyć pranie białych ubrań i tekstyliów.

 

Za powstałe utrudnienia z góry przepraszamy.

Categories: Komunikaty

18
kwiecień
2018

RUSZA ROZBUDOWA STACJI UZDATNIANIA WODY W NIWKACH

         Rozpoczęto prace ziemne i elektryczne pod rozbudowę stacji uzdatniania wody w Niwkach. To kolejna inwestycja w ujęcia wody na terenie Gminy Chrząstowice, po rozbudowie SUW Dębska Kuźnia i SUW Daniec w latach 2015-2017. W ramach tego projektu, powstanie nowa, kontenerowa stacja pomp, wybudowany zostanie zbiornik magazynowy wody czystej o pojemności 200m3, przebudowane zasilanie elektryczne i automatyka stacji oraz rurociągi ze studni głębinowych. Nowa stacja zastąpi stary wyeksploatowany obiekt zlokalizowany na terenie ośrodka metodycznego, a tym samym polepszy parametry dostarczanej wody. Uruchomienie nowej stacji planowane jest na lipiec 2018 - wartość projektu ok. 500 000 zł.

 

 

 

 

Categories: Komunikaty

08
kwiecień
2018

ROZBUDOWA SIECI WOD-KAN W LĘDZINACH

          Plada Sp. z o.o. prowadzi rozbudowę sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej na terenach pod budownictwo jednorodzinne w miejscowości Lędziny - odnoga ul. Ozimskiej. Jest to jedna z pierwszych, w roku 2018, inwestycji w ramach rozbudowy sieci wod-kan na terenie Gminy Chrząstowice. Roboty dla tego zadania obejmują wykonanie odcinka ok. 180 mb wodociągu PEHD DN90 z armaturą zaporową i hydrantami oraz 150 mb sieci kanalizacji tłocznej PEHD DN50.

 

 

 

 

Categories: Komunikaty

21
marzec
2018

Kanalizacja tłoczona w Suchym Borze - na nowo

              Ruszyły przygotowania do modernizacji węzła kanalizacji sanitarnej tłocznej z Suchego Boru. Plada Sp. Z o.o. Wykorzystując starą infrastrukturę zlewni Lędziny - w miesiącu kwietniu 2018, planuje zabudowę przepompowni sieciowej ścieków sanitarnych dla miejscowości Suchy Bór. Nowy obiekt powstanie w miejscu starej zlewni ścieków dowożonych i będzie tłoczył ścieki z Suchego Boru do oczyszczalni w Opolu - dziś tą „ciężką prace” wykonują przydomowe przepompownie ścieków. Dzięki tej inwestycji poprawi się hydraulika rurociągów tłocznych pomiędzy Suchym Borem i Lędzinami oraz wyeliminowane zostaną częste zatory na rurociągach tłocznych w Suchym Borze. Nowe rozwiązanie odciąży także prace pomp u indywidualnych klientów w Suchym Borze. Na zdjęciach dostawa i rozładunek zbiornika nowej przepompowni.

 

 

 

 

Categories: Komunikaty

16
marzec
2018

PRZERWA W DOSTAWIE WODY W DNIU 19 MARCA 2018R.

Firma Plada Sp. z o.o. informuje, że w związku z koniecznością przeprowadzenia prac konserwacyjnych na sieci wodociągowej w dniu 19 marca 2018r. w miejscowości Dębska Kuźnia (ulice Wiejska nr od 43a w górę, Solarka, Kolonia, Leśna, Św. Anny, Starodębie, Polna, Dąbrowskiego ) między godz. 8.00, a 15.00 nastąpi przerwa w dostawie wody💦 . W związku z w/w pracami w tym dniu miejscowo mogą występować spadki ciśnienia oraz zwiększona mętność wody. Dlatego sugerujemy, aby ograniczyć pranie białych ubrań i tekstyliów. 


Za powstałe utrudnienia z góry przepraszamy.

 

Categories: Komunikaty

20
luty
2018

Awaria na ulicy Wiejskiej w Dębskiej Kuźni.

Awaria na ul. Wiejskiej w Debskiej Kuźni - w czasie prac przewiertowych pod gazociąg uszkodzona została sieć wodociągowa. Trwają prace związane z lokalizacja i usunięciem awarii - niestety wiąże się to z kilkugodzinna przerwa w dostawach wody w Debskiej Kuźni.

Za utrudnienia przepraszamy.

Categories: Komunikaty

08
luty
2018

Wymiana hydrantów w Gminie - ciąg dalszy.

         Przedszkolaki z przedszkola w Chrząstowicach, od dziś mają nowego kumpla na swoim przedszkolnym placu zabaw. To "Pawełek" wesoły hydrant, który zastąpił stare wysłużone urządzenie w ramach wymiany hydrantów ppoż. prowadzoną przez PLADA Sp. z o.o. i Gminę Chrząstowice :)

Categories: Komunikaty

16
kwiecień
2018

Przepompownia sieciowa ścieków Suchy Bór - trwają próby i rozruchy.

           W dniu 13 kwietnia 2018r. uruchomiono przepompownie sieciową dla ścieków sanitarnych z miejscowości Suchy Bór. Funkcje przepompowni ścieków, po pracach remontowych będzie spełniała stara zlewnia ściekow dowożonych na granicy miejscowości Chrząstowice i Lędziny. W ramach remontu wymieniono zbiornik przepompowni; zainstalowano nową armaturę i wyposażenie hydrauliczne oraz zainstalowano nowe pompy. Wymieniono także szafkę zasilająco-sterowniczą, a obiekt włączono do systemu monitoringu sieci i urządzeń wod-kan na terenie Gminy Chrząstowice. Dzięki nowej przepompowni zmniejszone zostanie ciśnienie w sieci kanalizacyjnej - ciśnieniowej w Suchym Borze, co zmniejszy obciążenie pomp w przydomowych przepompownia ścieków oraz będzie zapobiegało powstawaniu zatorów w rurociągach tłocznych. Aktualnie trwają testy i rozruchy nowego układu odbioru ścieków. Wartość remontu wyniosła 60 000 zł netto.

 

 

 

 

Categories: Komunikaty

09
kwiecień
2018

OFERTA PRACY

Firma Plada Sp. z o.o. poszukuje pracowników:

MONTER WOD-KAN
KOPACZ-ŁADOWACZ
KIEROWCA KAT. C
OPERATOR KOPARKI

Od kandydatów oczekujemy:

• Umiejętność pracy w zespole
• Uczciwość
• Dyspozycyjność
• Doświadczenia w zawodzie
• Prawo jazdy kat. B lub C

Oferujemy: 

• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Czytelny i atrakcyjny system premiowania
• Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
• Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę


Kandydatów prosimy o przesłanie CV pod adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontakt tel. 77 40 78 076, kom. 501 238 117

Prosimy o zawarcie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). „

Categories: Komunikaty

20
marzec
2018

PRACE SERWISOWE WODOCIĄG DĘBSKA KUŹNIA

             Ekipy serwisowe Plada Sp. z o.o. pracowaływ dniu wczorajszym na ul. Niweckiej i Wiejskiej w Dęsbkij Kuźni W związku z prowadzoną przebudową ul. Niweckiej dokonano przełożenia odcinka wodociągu PCV160, który kolidował z budowaną siecią kanalizacji deszczowej. Przy okazji tych prac wymieniliśmy zasuwy na skrzyżowaniu ul. Niweckiej i Wiejskiej ) Nowa armatura polepszy hydraulikę wodociągu w Dębskiej Kuźni, co powinni odczuć mieszkancy ulic Kolonia, Św Anny, Leśnej i Solarka oraz pozwoli na strefowe wyłączenia wody w czasie awarii bez konieczności odcinania całej miejscowości.

 

 Nowe zasuwy w Dębskiej Kuźni - zastąpiły starą, skorodowaną armaturę.

 

 

Categories: Komunikaty

09
marzec
2018

NIEZLOKALIZOWANA AWARIA NA SUW DĘBSKA KUŹNIA

Plada Sp. z o.o. w dniu dzisiejszym odnotowała na monitoringu Stacji Uzdatnia Wody Dębska Kuźnia niezlokalizowany wyciek wody   sieci wodociągowej na terenie jednej z miejscowości zaopatrywanych z tej stacji. 

Jeżeli zauważą Państwo wyciek wody i mają podejrzenia, że pochodzi ona z sieci wodociągowej, prosimy o zgłoszenie tego zdarzenia pod numer telefonu   501 238 117.

 

Categories: Komunikaty

20
luty
2018

Awaria wodociągu Dębska Kuźnia

Z powodu awarii sieci wodociągowej w Dębskiej Kuźni, w dniu dzisiejszym nastąpi kilkugodzinna przerwa w dostawie wody 

naterenie miejscowości Dębska Kuźnia.

 

Za utrudnienia przepraszamy.

Categories: Komunikaty

<<  10 11 12 13 14 [1516 17 18 19  >>