22
maj
2018

Remont stacji uzdatniania wody w Jankowicach Wielkich.

         Woda to Nasz żywioł.  poskramiamy go na wielu frontach. Jednym z zadań zewnętrznych realizowanym przez Plada Sp. z o.o. jest remont stacji uzdatniania wody w Jankowicach Wielkich, gdzie pracujemy wspólnie z Aquaseen Gliwice.

 

 
 

Categories: Komunikaty

15
maj
2018

PRZERWA W DOSTAWIE WODY W DNIU 17 MAJA 2018R. W DĘBSKIEJ KUŹNI

         Plada Sp. z o.o. informuje, że w związku z koniecznością przebudowy sieci wodociągowej związanej z remontem drogi na ul. Wiejskiej w Dębskiej Kuźni w dniu 17 maja 2018r., między godz. 8.00, a 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wodyna ulicy Wiejskiej nr 38-62 i 45-51, Polna i Dąbrowskiego. W związku z w/w pracami w tym dniu miejscowo mogą występować spadki ciśnienia oraz zwiększona mętność wody. Dlatego sugerujemy, aby ograniczyć pranie białych ubrań i tekstyliów.

Za powstałe utrudnienia z góry przepraszamy.

Categories: Komunikaty

11
maj
2018

PRZERWA W DOSTAWIE WODY W DNIU 15 MAJA 2018R.

Firma Plada Sp. z o.o. informuje, że w związku z koniecznością przeprowadzenia prac konserwacyjnych na sieci wodociągowej w dniu 15 maja 2018r. w miejscowości Suchy Bór, między godz. 9.00, a 13.00 nastąpi przerwa w dostawie wody.
W związku z w/w pracami w tym dniu miejscowo mogą występować spadki ciśnienia oraz zwiększona mętność wody. 
Dlatego sugerujemy, aby ograniczyć pranie białych ubrań i tekstyliów. 
Za powstałe utrudnienia z góry przepraszamy.

Categories: Komunikaty

26
kwiecień
2018

REMONT SUW NIWKI.

 

Nie ukrywamy, że w tym roku dużo się u Nas dzieje 🙂     teraz przyszedł czas na SUW Niwki, o tym w nowym Tygodniku Ziemi Opolskiej.

 

Categories: Komunikaty

16
kwiecień
2018

Przepompownia sieciowa ścieków Suchy Bór - trwają próby i rozruchy.

           W dniu 13 kwietnia 2018r. uruchomiono przepompownie sieciową dla ścieków sanitarnych z miejscowości Suchy Bór. Funkcje przepompowni ścieków, po pracach remontowych będzie spełniała stara zlewnia ściekow dowożonych na granicy miejscowości Chrząstowice i Lędziny. W ramach remontu wymieniono zbiornik przepompowni; zainstalowano nową armaturę i wyposażenie hydrauliczne oraz zainstalowano nowe pompy. Wymieniono także szafkę zasilająco-sterowniczą, a obiekt włączono do systemu monitoringu sieci i urządzeń wod-kan na terenie Gminy Chrząstowice. Dzięki nowej przepompowni zmniejszone zostanie ciśnienie w sieci kanalizacyjnej - ciśnieniowej w Suchym Borze, co zmniejszy obciążenie pomp w przydomowych przepompownia ścieków oraz będzie zapobiegało powstawaniu zatorów w rurociągach tłocznych. Aktualnie trwają testy i rozruchy nowego układu odbioru ścieków. Wartość remontu wyniosła 60 000 zł netto.

 

 

 

 

Categories: Komunikaty

09
kwiecień
2018

OFERTA PRACY

Firma Plada Sp. z o.o. poszukuje pracowników:

MONTER WOD-KAN
KOPACZ-ŁADOWACZ
KIEROWCA KAT. C
OPERATOR KOPARKI

Od kandydatów oczekujemy:

• Umiejętność pracy w zespole
• Uczciwość
• Dyspozycyjność
• Doświadczenia w zawodzie
• Prawo jazdy kat. B lub C

Oferujemy: 

• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Czytelny i atrakcyjny system premiowania
• Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
• Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę


Kandydatów prosimy o przesłanie CV pod adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontakt tel. 77 40 78 076, kom. 501 238 117

Prosimy o zawarcie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). „

Categories: Komunikaty

22
maj
2018

Na budowie Stacji Uzdatniania Wody Niwki wylany już pierwszy beton.

Na budowie Stacji Uzdatniania Wody Niwki wylany już pierwszy beton. Płyta denna zbiornika gotowa - teraz zbiornik wody czystej „wychodzi z ziemi”. Fundament pod stację pomp czeka na kontener z zestawem hydroforowym i chlorownią.

 

 

 

Categories: Komunikaty

14
maj
2018

CENY WODY I ŚCIEKÓW BEZ PODWYŻEK

     Inwestowanie w infrastrukturę wodociągowo-kanalizacyjną oraz optymalizacja kosztów przedsiębiorstwa - przynosi efekty w postaci zamrożenia cen usług wod-kan dla mieszkańców Gminy Chrząstowice 🙂🙂 Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie oddział w Gliwicach w drodze decyzji administracyjnej zatwierdziło taryfy na zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków na terenie Gminy Chrząstowice na lata 2018-2021. Zatwierdzone taryfy utrzymują na obecnym poziomie stawki cen wody i ścieków dla wszystkich odbiorców w Gminie Chrząstowice. W zakresie opłat abonamentowych niezmienne zostają stawki tych opłat dla odbiorców indywidualnych; nieco więcej abonamentu zapłacą odbiorcy instytucjonalni i przemysłowi. Zmiana formalną w nowych taryfach będzie okres naliczania opłat abonamentowych z obowiązujących obecnie okresów miesięcznych, na cykle rozliczeniowe obowiązujące dla poszczególnych grup taryfowych. 
Stawki cen wody i ścieków planujemy utrzymać na niezmiennym poziomie przez trzy kolejne lata, należy trzymać kciuki, żeby pozwoliły na to także czynniki makroekonomiczne.


Categories: Komunikaty

10
maj
2018

NASZE PRACE W NIWKACH.

        W Niwkach prace idą pełną parą. Już w piątek na budowie nowej stacji wodociągowej, lejemy pierwszy beton pod zbiornik wody czystej i fundamenty stacji pomp. Równolegle trwają prace przewiertowe wodociągu w stronę Jeziora Średniego w Gminie Turawa. Nie ma chwili wytchnienia, już w lipcu chcemy uruchomić nowy SUW Niwki.

 
 
 
 
 
 

Categories: Komunikaty

30
kwiecień
2018

2 MAJA 2018R. BIURO NIECZYNNE

Plada Sp. z o.o. uprzejmie informuje, że w dniu 2 maja 2018r. biuro będzie nieczynne.

Za utrudnienia przepraszamy!

 

 

 

Categories: Komunikaty

24
kwiecień
2018

PRZERWA W DOSTAWIE WODY W DNIU 26 KWIETNIA 2018R. W DĘBSKIEJ KUŹNI

Plada Sp. z o.o. informuje, że w związku z koniecznością przebudowy sieci wodociągowej związanej z remontem drogi na ul. Wiejskiej w Dębskiej Kuźni w dniu 26 kwietnia 2018r., między godz. 8.00, a 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody na ulicy Wiejskiej nr 1-38, Krasickiego,Wolności, Podstawie i Daniecka. 
W związku z w/w pracami w tym dniu miejscowo mogą występować spadki ciśnienia oraz zwiększona mętność wody. Dlatego sugerujemy, aby ograniczyć pranie białych ubrań i tekstyliów.

 

Za powstałe utrudnienia z góry przepraszamy.

Categories: Komunikaty

18
kwiecień
2018

RUSZA ROZBUDOWA STACJI UZDATNIANIA WODY W NIWKACH

         Rozpoczęto prace ziemne i elektryczne pod rozbudowę stacji uzdatniania wody w Niwkach. To kolejna inwestycja w ujęcia wody na terenie Gminy Chrząstowice, po rozbudowie SUW Dębska Kuźnia i SUW Daniec w latach 2015-2017. W ramach tego projektu, powstanie nowa, kontenerowa stacja pomp, wybudowany zostanie zbiornik magazynowy wody czystej o pojemności 200m3, przebudowane zasilanie elektryczne i automatyka stacji oraz rurociągi ze studni głębinowych. Nowa stacja zastąpi stary wyeksploatowany obiekt zlokalizowany na terenie ośrodka metodycznego, a tym samym polepszy parametry dostarczanej wody. Uruchomienie nowej stacji planowane jest na lipiec 2018 - wartość projektu ok. 500 000 zł.

 

 

 

 

Categories: Komunikaty

<<  11 12 13 14 15 [1617 18 19 20  >>