21
grudzień
2017

PRZERWA W DOSTAWIE WODY W DNIU 29.12.2017r.

PLADA Sp. z o.o. informuje, że w związku z awaryjną wymianą hydrantów w dniu 29 grudnia 2017r. w miejscowościach Dębska Kuźnia (ulice Wiejska nr 1-38, Cicha, Wolności, Podstawie, Krasickiego, Młyńska, Daniecka) i Dębie między godz. 9.00, a 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody W związku z w/w pracami w tym dniu miejscowo mogą występować spadki ciśnienia oraz zwiększona mętność wody. Dlatego sugerujemy, aby ograniczyć pranie białych ubrań i tekstyliów. 


Za powstałe utrudnienia z góry przepraszamy.

 

 

Categories: Komunikaty

19
grudzień
2017

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Categories: Komunikaty

07
grudzień
2017

Mikołajkowy Turniej Sportowy.

Drużyna AS Kędzierzyn-Koźle wspierana przez Plada Sp. z o.o. brała udział w Mikołajkowym Turnieju minisiatkówki 🏐 , który odbył się 2 grudnia 2017r. w Będzinie zajmując III miejsce🥉🏆.Brawo chłopcy👏 !!

Więcej zdjęć można zobaczyć na https://www.facebook.com/pg/Bedzin.gora/photos/?tab=album&album_id=1783687245038280

Categories: Komunikaty

21
listopad
2017

WC TO NIE KOSZ NA ŚMIECI!!!!

        Plada Sp. z o.o. przypomina swoim klientom, że WC to nie kosz na śmieci!!! Śmieci spłukiwane w ubikacji przyczyniają się do powstawania awarii urządzeń na przydomowych przepompowniach ścieków. Do kanalizacji sanitarnej można wprowadzać TYLKO ścieki z kuchni, WC, łazienki i pralni. Zgodnie z umową zawartą z Naszym przedsiębiorstwem, koszt usunięcia szkody powstałej w wyniku niewłaściwego użytkowania obciąża się użytkownika. Poniżej przedstawiamy tylko kilka zdjęć z awarii przydomowych przepompowni ścieków z terenu Gminy Chrząstowice.

 

 

Categories: Komunikaty

14
listopad
2017

PRZYPOMINAMY O ZABEZPIECZENIU INSTALACJI I WODOMIERZY PRZED MROZAMI.

Plada Sp. z o.o. przypomina swoim odbiorcom o obowiązku zabezpieczenia instalacji, oraz wodomierza przed działaniem niskich temperatur. Wodomierze często znajdują się w nieogrzewanych pomieszczeniach. W czasie zimy grozi to „rozsadzeniem” wodomierza i przyłącza przez lód, a w efekcie zalaniem pomieszczeń. Zgodnie z umową zawartą z Naszym przedsiębiorstwem, koszt usunięcia szkody powstałej w wyniku nienależytego zabezpieczenia urządzeń wod-kan przed czynnikami atmosferycznymi - ponoszą właściciele nieruchomości.

Categories: Komunikaty

27
październik
2017

OFERTA PRACY- MONTER WOD-KAN

Firma Plada Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko

MONTER WOD-KAN


Wymagania:
- doświadczenie w zawodzie ;
- dobra organizacja pracy; 
- umiejętność pracy pod presją czasu; 
- prawo jazdy kat. B;
- uczciwość, sumienność, dyspozycyjność;

Opis stanowiska:

- wymiana wodomierzy;
- montaż i konserwacja instalacji wodno-kanalizacyjnych;
- przestrzeganie zasad bezpieczeństwa;

Oferujemy:

Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę .
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie maila proszę wpisać :Monter wod-kan. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883".

Categories: Komunikaty

29
grudzień
2017

Nowa armatura i hydranty ppoż. na wodociągach Suchy Bór i Dębska Kuźnia.

         Na koniec roku 2017 Plada Sp. Z o.o. wspólnie z Gminą Chrząstowice prowadzi prace związane z wymiana armatury i hydrantów ppoż. na sieciach wodociągowych w miejscowościach Suchy Bór; Dębska Kuźnia i Chrząstowice. W ramach prac montowane są nowe zasuwy odcinające, które pozwolą na odłączanie mniejszych części Gminy w czasie awarii lub prac konserwacyjnych sieci wodociągowych oraz wymieniane niesprawne hydranty ppoż. przy obiektach użyteczności publicznej (przedszkola, urzędy) i tartakach w Gminie Chrząstowice. W dniu wczorajszym zainstalowano zasuwy pomiędzy miejscowościami Suchy Bór i Lędziny, dziś prace będą prowadzone w Dębskiej Kuźni w rejonie ulic Wiejskiej i Krasickiego. Niestety prace związane są z utrudnieniami dla mieszkańców (przerwy w dostawach wody i miejscowe, chwilowe pogorszenie jej jakości) za które przepraszamy .

 

 

 

Categories: Komunikaty

21
grudzień
2017

PODSUMOWANIE ROKU 2017

Nasza firma nie tylko produkuje wodę, ale usuwa również awarie przyłączy i przydomowych przepompowni ścieków. W roku 2017r. usunęliśmy na terenie Gminy Chrząstowice, aż 873 awarie kanalizacyjne i 168 awarii wodociągowych.

Categories: Komunikaty

20
grudzień
2017

PRZERWA W DOSTAWIE WODY W DNIU 28.12.2017r.

PLADA Sp. z o.o. informuje, że w związku z awaryjną wymianą hydrantów w dniu 28 grudnia 2017r. w miejscowościach Lędziny, Suchy Bór, Falmirowice i Dębie, między godz. 9.00, a 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody. W związku z w/w pracami w tym dniu miejscowo mogą występować spadki ciśnienia, oraz zwiększona mętność wody. Dlatego sugerujemy, aby ograniczyć pranie białych ubrań i tekstyliów.

Za powstałe utrudnienia z góry przepraszamy.

Categories: Komunikaty

19
grudzień
2017

PODSUMOWANIE ROKU 2017

Zbliża się koniec roku dlatego warto zrobić podsumowanie Naszej pracy 
Wodę dla mieszkańców Gminy Chrząstowice dostarczamy z trzech Stacji Uzdatniania Wody, które znajdują się w Dębskiej Kuźni, Dańcu i Niwkach. Pracują one nieprzerwanie 24h na dobę. W roku 2017r. wyprodukowaliśmy już łącznie 379 000 m3 wody. Co wypada ok. 55m3 na jednego mieszkańca gminy.

Categories: Komunikaty

23
listopad
2017

CENY WODY i ŚCIEKÓW NA TERENIE GMINY CHRZĄSTOWICE W ROKU 2018 - BEZ PODWYŻEK


         W roku 2018 r. ceny wody i ścieków dla mieszkańców Gminy Chrząstowice pozostaną na poziomie z roku 2017 r. dotyczy to zarówno opłaty zmiennej za m3 pobranej wody i odprowadzanych ścieków oraz opłat abonamentowych. Poniżej przypominamy stawki opłat obowiązujące na terenie Gminy Chrząstowice:

Dostarczanie wody: 3,50 zł. brutto/m3
Opłaty abonamentowe: W1 - 5,07 zł. brutto/miesiąc; W1a - 5,12 zł/ brutto/miesiąc; W2 - 5,23 zł. brutto/miesiąc; W2a - 5,35 zł. brutto/miesiąc; W3 - 5,15 zł. brutto/miesiąc; W3a - 5,22 zł. brutto/miesiąc

Odprowadzanie ścieków: 7,23 zł. brutto/m3
Opłaty abonamentowe: S1,S1a - 3,35 zł. brutto/miesiąc; S2, S2a; S3; S3a - 6,05 zł. brutto/miesiąc

Categories: Komunikaty

17
listopad
2017

AWARIA WODOCIĄGU W DĘBSKIEJ KUŹNI

Plada Sp. z o.o. informuje, że w dniu dzisiejszym z powodu awarii na wodociągu przy ul. Wiejskiej w Dębskiej Kuźni w miejscowościach Dębie, Falmirowice i Dębska Kuźnia nastąpi przerwa w dostawie wody i spadki ciśnienia w godz. 9.00 do 14.00.

Za utrudnienia przepraszamy!

 

Categories: Komunikaty

06
listopad
2017

Wymiana hydrantu przy ul. Ozimskiej w Chrząstowicach.

       W dniu 31 października 2017r. na prośbę mieszkańców ulicy Ozimskiej w Chrząstowicach Plada Sp. z o.o. dokonała wymiany hydrantu naziemnego na podziemny. Hydrant zlokalizowany jest na głównym wodociągu w gminie, dlatego też jego wymiana wiązała się z zakręceniem wody w czterech miejscowościach.

 

 

 

 

Categories: Komunikaty

<<  12 13 14 15 16 [1718 19 20 21  >>