14
lipiec
2020

Montaż instalacji FV na stacjach wodociągowych.

       Trwają prace związane z budową instalacji fotowoltaicznych na stacjach wodociągowych w miejscowościach Dębska Kuźnia i Daniec. Na stacjach wodociągowych zostaną zainstalowane dwie farmy słoneczne o mocy 50 kW każdy. Dzięki tej inwestycji zostaną zmniejszone koszty zakupu energii elektrycznej, które będą rekompensowały podwyżki cen prądu mające obowiązywać od roku 2021. Wartość inwestycji wyniesie 370 000 zł netto i jest ona realizowana przy wsparciu kredytowym Fundacji Rozwoju Śląska. Budowa ekologicznego źródła zasilania na SUW jest kolejnym etapem realizacji polityki nowoczesnych innowacyjnych wodociągów na terenie gminy Chrząstowice.

 

 

Categories: Komunikaty

30
czerwiec
2020

Innowacyjne wodociągi z dofinansowaniem

 

W dniu 14 czerwca 2020 Prezes Zarządu Plada Sp. Z o. o. Łukasz Sokołowski podpisał umowę na dofinansowanie projektu pn. „Wdrożenie procesu informatyzacji firmy Plada Sp. z o.o.” w ramach działań Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014/2020.Celem realizowanego, przez Plada Sp. z o.o. projektu jest wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacyjnych rozwiązań wpływających na poprawę komunikacji z klientami (B2C) oraz usprawniających organizację pracy wewnątrz przedsiębiorstwa poprzez automatyzację procesów operacyjnych (B2E).

Projekt objęty dofinansowaniem przewiduje między innymi:

–utworzenie aplikacji Elektronicznego Biura Obsługi Klienta, co pozwoli Naszym klientom na bieżący dostęp do informacji np. o zużyciach wody, podglądu faktur i stanu rozliczeń za usługi;
–wdrożenie elektronicznego systemu zgłaszania i ewidencji awarii wodociągowych i kanalizacyjnych;
–wdrożenie automatycznego systemu odczytu wodomierzy i rozliczenia opłat za wodę i ścieki;
–kompleksową integrację funkcjonalności wszystkich procesów i oprogramowania stosowanych przez Plada Sp. Z o.o.

Dzięki tym rozwiązaniom w znacznym stopniu usprawnione zostaną wszystkie procesy związane z zarządzaniem infrastrukturą wod/kan na terenie Gminy Chrząstowice

Podpisanie umowy jest zwieńczeniem wielomiesięcznej pracy pracowników Plada Sp. z o.o. w zakresie stworzenie koncepcji innowacyjnych rozwiązań dla wodociągów w Gminie Chrząstowice.

Całkowita wartość projektu to 405 000 zł., a kwota przyznanego dofinansowania to 283 000 zł. Czas realizacji projektu do 31.12.2021r.

Categories: Komunikaty

28
maj
2020

WYMIANA WODOMIERZY NA TERENIE MIEJSCOWOŚCI SUCHY BÓR

 Informujemy, że na terenie miejscowości Suchy Bór prowadzona jest wymiana wodomierzy . Każdy wymieniony wodomierz zostanie rozliczony do stanu demontażu, poprzez wystawienie faktury rozliczeniowej.

     Przypominamy również, pracownicy PLADA Sp. z o.o. zawsze poruszają się oznakowanym samochodem i ubrani są w firmowe ubrania. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt nr tel. do biura 77 40 78 076 lub  530 690 006.

 

Categories: Komunikaty

25
kwiecień
2020

SERWIS POMP GŁĘBINOWYCH SUW Dębska Kuźnia

      Przed okresem zwiększonego zapotrzebowania na wodę 🌞PLADA SP. z o.o. dokonuje corocznego przeglądu studni głębinowych i serwisu pomp głębinowych na terenie Gminy Chrząstowice. Nasi monterzy serwisowali studnię głębinową nr 3 na stacji uzdatniania wody Dębska Kuźnia o głębokości 73 mb i wydajności do 110m3/godzinę🔧💦👍

Dzięki regularnym serwisom notujemy mniej awarii urządzeń zaopatrzenia w wodę, a tym samym ograniczamy ilość przerw w dostawach wody.

 

Categories: Komunikaty

11
marzec
2020

OGŁOSZENIE

Categories: Komunikaty

24
luty
2020

AWARIA WODOCIĄGU DĘBSKA KUŹNIA

Plada Sp. z o.o. informuje, że z powodu awarii na sieci wodociągowej w dniu dzisiejszym mogą nastąpić przerwy w dostawie wody lub spadki ciśnienia na terenie miejscowości Suchy Bór, Lędziny i Chrząstowice.

 

 

Categories: Komunikaty

11
luty
2020

WYMIANA WODOMIERZY NA TERENIE MIEJSCOWOŚCI LĘDZINY

       Informujemy, że na terenie miejscowości Lędziny prowadzona jest wymiana wodomierzy . Każdy wymieniony wodomierz zostanie rozliczony do stanu demontażu, poprzez wystawienie faktury rozliczeniowej.

     Przypominamy również, pracownicy PLADA Sp. z o.o. zawsze poruszają się oznakowanym samochodem i ubrani są w firmowe ubrania. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt nr tel. do biura 77 40 78 076 lub  530 690 006.

 

Categories: Komunikaty

06
luty
2020

OGŁOSZENIE O WYMIANIE WODOMIERZY

Informujemy, że od 10 lutego 2020 r. na terenie miejscowości Lędziny prowadzona będzie wymiana wodomierzy 🔧.
Pracownicy zawsze poruszają się oznakowanym samochodem i ubrani są w firmowe ubrania. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt nr tel. do biura ☎️ 77 40 78 076 lub 📱 530 690 006.

 

Categories: Komunikaty

30
czerwiec
2020

BADANIA PRACOWNIKÓW

   

W dniu wczorajszym, w trosce o bezpieczeństwo swoje oraz naszych klientów wszyscy pracownicy firmy Plada Sp. z o.o. przeszli badanie serologiczne polegające na identyfikacji przeciwciał IgM i IgG specyficznych dla koronawirusa SARS-CoV-2. Wszystkie wyniki są ujemne.

 

 

Categories: Komunikaty

02
czerwiec
2020

KASA NIECZYNNA

Informujemy wszystkich naszych Klientów, że kasa w Plada Sp. z o.o. została zlikwidowana.

Od 1 czerwca 2020r. bezprowizyjnych płatności można dokonywać w placówkach Poczty Polskiej w całym kraju.

 

Categories: Komunikaty

11
maj
2020

Remont osadników Imhoffa oczyszczalnia Głogówek

     Plada Sp. z o.o. realizuje prace związane z remontem osadników Imhoffa na oczyszczalni w Głogówku. W zakresie Naszych prac jest demontaż starych, drewnianych koryt sedymentacyjnych, przepompowanie osadu czynnego oraz wyczyszczenie komór zbiorników. Było głęboko, wysoko i duszno😓 - ale udało się 👍

 

 

 

 

Categories: Komunikaty

25
kwiecień
2020

INWESTUJEMY W BAZĘ SPRZĘTOWĄ DLA LEPSZEJ OBSŁUGI SIECI WOD_KAN

          PLADA Sp. z o.o. zakupiła nowy agregat prądotwórczy o mocy 60kW. Nowe urządzenia ma zabezpieczyć ciągłość dostaw wody i odprowadzania ścieków w razie awarii zasilania z zewnętrznych sieci energetycznych do stacji wodociągowych lub sieciowych przepompowni ścieków .

 

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png");">💪https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5d/1/16/26a1.png");">⚡️https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t42/1/16/1f4a7.png");">💧

Categories: Komunikaty

27
luty
2020

Kolejny "ścięty" hydrant w Dębskiej Kuźni

        W dniu dzisiejszym około godziny 5.30 w wyniku kolizji drogowej doszło do uszkodzenia hydrantu ppoż. na ul. Wiejskiej w Dębskiej Kuźni - w wyniku zdarzenia służby PLADA Sp. z o.o. zmuszone były do chwilowego wstrzymania dostaw wody na terenie miejscowości Dębie i Dębska Kuźnia. O godzinie 6.15 przywrócono dostawy wody. To już drugi hydrant na ul. Wiejskiej w Dębskiej Kuźni uszkodzony w wyniku kolizji drogowej, do podobnego zdarzenia doszło w listopadzie 2019 

 

Categories: Komunikaty

12
luty
2020

NOWE WODOMIERZE FIRMY KAMSTRUP NA TERENIE MIEJSCOWOŚCI LĘDZINY

Firma Plada Sp. z o.o. rozpoczęła wymianę wodomierzy na terenie miejscowości Lędziny na wodomierze ultradźwiękowe MULTICAL® 21 firmy Kamstrup. 

Categories: Komunikaty

07
luty
2020

BUDUJEMY DLA NAJLEPSZYCH

      PLADA Sp. z o.o. jest wykonawcą uzbrojenia terenu pod budownictwo wielorodzinne na ul. Tarnopolskiej w Opolu. To tam powstają Dębowe Apartamenty budowane przez ATLANTIS DEWELOPER OPOLE (www.atlantisdeweloper.pl)
To już kolejna realizacja dla Atlantis Deweloper, między innymi po osiedlu Senatorskim, Generalskim, Apartamentach Premium i Premium II, dla której jesteśmy podwykonawcą 💪💪💧💦💧

 

 

 

Categories: Komunikaty

<<  1 [23 4 5 6  >>