23
marzec
2017

OGŁOSZENIE- PRZERWA W DOSTAWIE W DOSTAWIE MIEJSCOWOŚCI LĘDZINY, SUCHY BÓR, FALMIROWICE I DĘBIE.

        PLADA Sp. z o.o. informuje, że w związku pracami na sieci wodociągowej w dniu dzisiejszym tj. 23.03.2017r. w miejscowościach Lędziny, Suchy Bór, Falmirowice i Dębie, między godz. 23.00, a 4.00 nad ranem nastąpi przerwa w dostawie wody. W związku z w/w pracami w dniu jutrzejszym miejscowo mogą występować spadki ciśnienia, oraz zwiększona mętność wody. Dlatego sugerujemy, aby ograniczyć pranie białych ubrań i tekstyliów. Za powstałe utrudnienia z góry przepraszamy.

 

Categories: Komunikaty

13
marzec
2017

ODCZYTY WODOMIERZY W MIEJSCOWOŚCIACH DANIEC, DĄBROWICE I NIWKI.

      Plada Sp. z o.o. informuje, że rozpoczęły się odczyty wodomierzy w miejscowościach Daniec, Dąbrowice i Niwki. Dokonując odczytu stanu wodomierza należy podawać wszystkie czarne cyfry odczytane od lewej strony liczydła, łącznie z zerami. Odczyty prosimy podawać mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź telefonicznie pod nr telefonu 77 407 80 76 ( w godzinach pracy biura) lub sms 530 690 006.

 

Categories: Komunikaty

02
marzec
2017

O Nas w prasie.

O Naszych inwestycjach w Tygodniku Ziemi Opolskiej :)

 

Categories: Komunikaty

24
luty
2017

Rozbudowa sieci wodociągowej Gmina Chrząstowice.

       Budowa przyłączy wodociągowych do działek budowlanych pomiędzy Dębiem i Falmirowicami, to pierwsza z inwestycji związanych z rozbudową sieci wodociągowej na terenie Gminy Chrząstowice w roku 2017.

 

 

Categories: Komunikaty

14
luty
2017

ODCZYTY WODOMIERZY W MIEJSCOWOŚCIACH CHRZĄSTOWICE, FALMIROWICE I DĘBIE

   Plada Sp. z o.o. informuje, że rozpoczęły się odczyty wodomierzy w miejscowościach Chrząstowice, Falmirowice i Dębie. Odczyty prosimy podawać mailowo odczyt@plada-wik.pl, bądź telefonicznie pod nr telefonu 77 407 80 76 ( w godzinach pracy biura) lub sms 530 690 006.

 

Categories: Komunikaty

11
luty
2017

AWARIA SIECI WODOCIĄGOWEJ W CHRZĄSTOWICACH

         Służby remontowe Plada Sp. z o.o. w dniu wczorajszym zlokalizowały i usunęły awarię sieci wodociągowej DN80 pod rzeką Chrząstawą, w pobliżu dworca PKP w Chrząstowicach. Lokalizacja wycieku była możliwa dzięki wprowadzonemu w roku 2015 monitoringowi sieci wodociągowej na terenie Gminy Chrząstowice. Od dwóch dni wskazywał on ponadnormatywny rozbiór wody na terenie wodociągu Chrząstowice, ponad 60m3/dobę. Jak się okazało woda z uszkodzonego rurociągu, pod warstwą zmarzliny wypływała do rzeki. Na czas usuwania awarii przez kilkadziesiąt minut bez wody pozostawało kilka posesji na ul. Dworcowej w Chrząstowicach.

 

 

 

Categories: Komunikaty

26
styczeń
2017

NOWE FAKTURY W STYCZNIU 2017r.

         Plada sp. z o.o. przypomina o obecnie trwających odczytach wodomierzy w miejscowościach Dębska Kuźnia, Lędziny i Suchy Bór. W związku z wprowadzeniem od 1 stycznia 2017 r. nowych stawek opłat za wodę, w miesiącach styczniu i lutym 2017r. wystawiane są faktury zbiorcze.Uwzględniają one wodę zużytą do 31 grudnia 2016 r. po stawkach wg taryfy na rok 2016 r. oraz wodę zużytą wg nowo obowiązującej taryfy od 1 stycznia 2017 r. Poniżej faktura przedstawiająca rozliczenie.

           Przypominamy również, że opłaty za odprowadzanie ścieków na podstawie odrębnego wniosku taryfowego pozostają bez zmian do 30 czerwca 2017r.

 

 

 

Categories: Komunikaty

16
styczeń
2017

ODCZYTY WODOMIERZY

     Plada Sp. z o.o. informuje, że rozpoczęły się odczyty wodomierzy w miejscowościach Suchy Bór, Lędziny i Dębska Kuźnia. Odczyty prosimy podawać mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź telefonicznie pod nr telefonu 77 407 80 76 ( w godzinach pracy biura) lub sms 530 690 006.

 

Categories: Komunikaty

20
marzec
2017

OFERTA PRACY- MONTER WOD.-KAN.

Firma Plada Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko

                                          Monter wod.-kan.

 Wymagania:

- doświadczenie w zawodzie ;
- dobra organizacja pracy; 
- umiejętność pracy pod presją czasu; 
- prawo jazdy kat. B;
- uczciwość, sumienność, dyspozycyjność;

 Opis stanowiska:

- wymiana wodomierzy;
- montaż i konserwacja instalacji wodno-kanalizacyjnej;
- przestrzeganie zasad bezpieczeństwa;

 Oferujemy:

Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę .

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie maila proszę wpisać :

Monter wod.-kan.. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883"

 

Categories: Komunikaty

09
marzec
2017

OGŁOSZENIE- PRZERWA W DOSTAWIE WODY W MIEJSCOWOŚCI LĘDZINY.

          PLADA Sp. z o.o. informuje, że w związku pracami na sieci wodociągowej w dniu 15.03.2017r. w godz. 8.00-15.00 w miejscowości Lędziny wystąpi przerwa w dostawie wody pitnej.
          W związku z w/w pracami w tym dniu miejscowo mogą występować spadki ciśnienia, oraz zwiększona mętność wody. Dlatego sugerujemy, aby w tych dniach ograniczyć pranie białych ubrań i tekstyliów. Za powstałe utrudnienia z góry przepraszamy.

 

Categories: Komunikaty

27
luty
2017

PRZERWA W DOSTAWIE PRĄDU.

           Plada Sp. z o.o. informuje, że w dniu 28.02.2017r. w Chrząstowicach na ul. Kotorskiej, Polnej i Śluzowej , a także 01.03.2017r. w Dębskiej Kuźni na ul. Wiejskiej, Cichej i Dąbrowskiego nastąpi przerwa w dostawie prądu w związku z pracami modernizacyjnymi na sieci energetycznej przez firmę Tauron. Po ponownym wznowieniu dostawy prądu, mogą wystąpić zakłócenia w pracy przydomowych pompowni ścieków.

W przypadku wystąpienia awarii prosimy o zgłoszenie pod nr tel. 77 40 78 076 lub 501 238 117.

 

Categories: Komunikaty

17
luty
2017

NASZE REALIZACJE 2017

         Plada Sp. z o.o. uzyskała pozwolenie na budowę ciśnieniowej sieci kanalizacji sanitarnej w Chrząstowicach przy ul. Ozimskiej. Budowa nowej ciśnieniowej sieci kanalizacji sanitarnej ma na celu wyeliminowanie nieprzyjemnych zapachów wydostających się ze studni rozprężnej zabudowanej w ul. Borowej.Zaprojektowany odcinek zostanie zabudowany równolegle do istniejącej grawitacyjnej sieci sanitarnej i zakończony studnią rozprężną na wysokości istniejącej przepompowni ścieków przy drodze bocznej do ul. Polnej. Studnia rozprężna fi 1000 będzie zabezpieczona włazem typu ciężkiego oraz filtrem antyodorowym. Rozpoczęcie prac planowe jest na marzec 2017r.

 

Categories: Komunikaty

12
luty
2017

Zator na rurociągu tłocznym odprowadzającym ścieki z miejscowości Suchy Bór.

    W dniu dzisiejszym tj. 12.02.2017r. wystąpił zator na rurociągu tłocznym odprowadzającym ścieki sanitarne z terenu miejscowości Suchy Bór, w wyniku tego zdarzenia doszło do wzrostu ciśnienia w układzie kanalizacyjnym, w efekcie którego awarii uległo kilka przydomowych przepompowni ścieków. Mieszkańców Suchego Boru prosi sie o zwrócenie uwagi na poprawność działania przydomowych pompowni ścieków, a w razie stwierdzenia awarii ich zgłaszanie pod nr 501238117. Aktualnie trwa usuwanie awarii.

 

Categories: Komunikaty

06
luty
2017

WYMIANA WODOMIERZY W DĘBSKIEJ KUŹNI I CHRZĄSTOWICACH.

         Plada Sp. z o.o. przypomina mieszkańcom Gminy Chrząstowice, że obecnie trwa wymiana wodomierzy na wodomierze z nakładką radiową na terenie miejscowości Dębska Kuźnia i Chrząstowice. Usługa ta jest nieodpłatna. Podstawowe zalety systemu zdalnego odczytu wodomierzy to odczyt wskazań z wodomierza bez potrzeby wchodzenia do lokali i zdalne wykrywanie wszelkich uszkodzeń wodomierzy, oraz uszkodzeń na wewnętrznej sieci klienta. Osoby u których jeszcze nie został wymieniony wodomierz główny ww. miejscowościach prosimy o kontakt z Naszym biurem w godz. otwarcia osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 77 40 78 076 w celu umówienia się na dogodny dla Państwa termin.

 

Categories: Komunikaty

19
styczeń
2017

POWIADOMIENIA SMS

      Plada Sp. z o.o. przypomina swoim klientom, o możliwości otrzymywania bezpłatnych powiadomień drogą SMS o pracach na sieci wodociągowej i awariach, a także o prowadzonych aktualnie odczytach wodomierzy w Gminie Chrząstowice. W przypadku chęci otrzymywania powiadomień prosimy o kontakt z Naszym biurem pod nr tel. 77 40 78 076.

 

 

Categories: Komunikaty

<<  16 17 18 19 20 [2122 23 24  >>