08
kwiecień
2017

MODERNIZACJA WĘZŁA POMIAROWEGO ŚCIEKÓW SANITARNYCH Z TERENU GMINY CHRZĄSTOWICE

          W dniu 30.03.2017r. zakończono prace remontowe węzła pomiarowego zlokalizowanego na kolektorze tłocznym PEHD DN225, którym odprowadzane są ścieki z terenu Gminy Chrząstowice do oczyszczalni ścieków WiK Opole Sp. z o.o.. W ramach prac remontowych wykonano 41 mb rurociągu PEHD DN225, zainstalowano nową armaturę zaporową 3 zasuwy nożowe DN200, wybudowano nową komorę pomiarową DN1500, oraz zainstalowano nowe urządzenie pomiarowe z nowym okablowaniem. Remont był realizowany w związku z zużyciem się dotychczasowych elementów armatury i rurociągów ściekowych, które zabudowane były w 1998r. Koszt zadania wyniósł 60 000 zł.

 

 

 

Categories: Komunikaty

31
marzec
2017

Informacja na temat jakości wody w miejscowościach Daniec i Dąbrowice.

           W związku z komunikatem Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Opolu z dnia 29.03.2017 znak HK.43260.21.3.2017.AW-Ś w sprawie przekroczenia parametrów mikrobiologicznych na wodociągu w miejscowości Daniec, w dniu 30.03.2017r. dokonano badań sprawdzających jakości wody pitnej na wodociągu Daniec pod kątem bakteriologicznym. Badań wody dokonano w czterech punktach:

- SUW Daniec - 2 pkt.
- Szkoła Daniec ul. Szkolna - 1 pkt.
- Firma Rolnik ul. Dąbrowicka - 1 pkt.

 

 

WE WSZYSTKICH CZTERECH PUNKTACH W BADANEJ WODZIE NIE STWIERDZONO PRZEKROCZEŃ PARAMETRÓW MIKROBIOLOGICZNYCH.

 

W załączeniu sprawozdanie z badań wody nr 310/Wo/I/2017 nr sprawy 49/2017.

Prezes Zarządu 
PLADA Sp. z o.o.
Łukasz Sokołowski

 

 

Categories: Komunikaty

25
marzec
2017

AWARIA SIECI WODOCIĄGOWEJ

         Z powodu awarii wodociągu pomiędzy miejscowościami Chrząstowice i Suchy Bór od godz. 10.45 nastąpi przerwa w dostawie wody pitnej dla miejscowości Suchy Bór, Falmirowice, Lędziny. Przewidywany czas usunięcia awarii do godz. 14.00. Za utrudnienia przepraszamy.

Categories: Komunikaty

20
marzec
2017

OFERTA PRACY- MONTER WOD.-KAN.

Firma Plada Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko

                                          Monter wod.-kan.

 Wymagania:

- doświadczenie w zawodzie ;
- dobra organizacja pracy; 
- umiejętność pracy pod presją czasu; 
- prawo jazdy kat. B;
- uczciwość, sumienność, dyspozycyjność;

 Opis stanowiska:

- wymiana wodomierzy;
- montaż i konserwacja instalacji wodno-kanalizacyjnej;
- przestrzeganie zasad bezpieczeństwa;

 Oferujemy:

Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę .

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie maila proszę wpisać :

Monter wod.-kan.. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883"

 

Categories: Komunikaty

09
marzec
2017

OGŁOSZENIE- PRZERWA W DOSTAWIE WODY W MIEJSCOWOŚCI LĘDZINY.

          PLADA Sp. z o.o. informuje, że w związku pracami na sieci wodociągowej w dniu 15.03.2017r. w godz. 8.00-15.00 w miejscowości Lędziny wystąpi przerwa w dostawie wody pitnej.
          W związku z w/w pracami w tym dniu miejscowo mogą występować spadki ciśnienia, oraz zwiększona mętność wody. Dlatego sugerujemy, aby w tych dniach ograniczyć pranie białych ubrań i tekstyliów. Za powstałe utrudnienia z góry przepraszamy.

 

Categories: Komunikaty

27
luty
2017

PRZERWA W DOSTAWIE PRĄDU.

           Plada Sp. z o.o. informuje, że w dniu 28.02.2017r. w Chrząstowicach na ul. Kotorskiej, Polnej i Śluzowej , a także 01.03.2017r. w Dębskiej Kuźni na ul. Wiejskiej, Cichej i Dąbrowskiego nastąpi przerwa w dostawie prądu w związku z pracami modernizacyjnymi na sieci energetycznej przez firmę Tauron. Po ponownym wznowieniu dostawy prądu, mogą wystąpić zakłócenia w pracy przydomowych pompowni ścieków.

W przypadku wystąpienia awarii prosimy o zgłoszenie pod nr tel. 77 40 78 076 lub 501 238 117.

 

Categories: Komunikaty

17
luty
2017

NASZE REALIZACJE 2017

         Plada Sp. z o.o. uzyskała pozwolenie na budowę ciśnieniowej sieci kanalizacji sanitarnej w Chrząstowicach przy ul. Ozimskiej. Budowa nowej ciśnieniowej sieci kanalizacji sanitarnej ma na celu wyeliminowanie nieprzyjemnych zapachów wydostających się ze studni rozprężnej zabudowanej w ul. Borowej.Zaprojektowany odcinek zostanie zabudowany równolegle do istniejącej grawitacyjnej sieci sanitarnej i zakończony studnią rozprężną na wysokości istniejącej przepompowni ścieków przy drodze bocznej do ul. Polnej. Studnia rozprężna fi 1000 będzie zabezpieczona włazem typu ciężkiego oraz filtrem antyodorowym. Rozpoczęcie prac planowe jest na marzec 2017r.

 

Categories: Komunikaty

30
marzec
2017

Profilaktyczna dezynfekcja wodociągu Daniec.

          Zgodnie z zaleceniami Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Opolu prowadzona jest profilaktyczna dezynfekcja na wodociągu Daniec. Zaopatrującym w wodę miejscowości Daniec i Dąbrowice. Związane jest to ze stwierdzeniem w próbce wody z SUW Daniec - czterech kolonii bakterii E-coli. W drugim badaniu przeprowadzonym, w tym samym dniu, na wodociągu w miejscowości Daniec nie stwierdzono bakterii, stąd występowanie bakterii ma charakter punktowy i nie jest związane ze skażeniem sieci wodociągowej. Jutro przeprowadzimy badania sprawdzające - ich wyniki przedstawimy w piątek. Do tego czasu należy stosować się do zaleceń sanepidu.

 

Categories: Komunikaty

29
marzec
2017

ODCZYTY WODOMIERZY PRZEZ PRACOWNIKA NASZEJ FIRMY W MIEJSCOWOŚCIACH DANIEC, DĄBROWICE I NIWKI

        Plada Sp. z o.o. informuje, że w dniach od 29 marca do 31 marca 2017r. pracownik Naszej firmy będzie dokonywał odczytów wodomierzy w miejscowościach Daniec, Dąbrowice i Niwki. Pracownik zawsze porusza się oznakowanym samochodem i ubrany jest w firmowe ubranie.
Jeśli nie podali jeszcze Państwo odczytu wodomierza można zrobić to mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź telefonicznie pod nr telefonu 77 407 80 76 ( w godz. pracy biura) lub sms 530 690 006.

Categories: Komunikaty

23
marzec
2017

OGŁOSZENIE- PRZERWA W DOSTAWIE W DOSTAWIE MIEJSCOWOŚCI LĘDZINY, SUCHY BÓR, FALMIROWICE I DĘBIE.

        PLADA Sp. z o.o. informuje, że w związku pracami na sieci wodociągowej w dniu dzisiejszym tj. 23.03.2017r. w miejscowościach Lędziny, Suchy Bór, Falmirowice i Dębie, między godz. 23.00, a 4.00 nad ranem nastąpi przerwa w dostawie wody. W związku z w/w pracami w dniu jutrzejszym miejscowo mogą występować spadki ciśnienia, oraz zwiększona mętność wody. Dlatego sugerujemy, aby ograniczyć pranie białych ubrań i tekstyliów. Za powstałe utrudnienia z góry przepraszamy.

 

Categories: Komunikaty

13
marzec
2017

ODCZYTY WODOMIERZY W MIEJSCOWOŚCIACH DANIEC, DĄBROWICE I NIWKI.

      Plada Sp. z o.o. informuje, że rozpoczęły się odczyty wodomierzy w miejscowościach Daniec, Dąbrowice i Niwki. Dokonując odczytu stanu wodomierza należy podawać wszystkie czarne cyfry odczytane od lewej strony liczydła, łącznie z zerami. Odczyty prosimy podawać mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź telefonicznie pod nr telefonu 77 407 80 76 ( w godzinach pracy biura) lub sms 530 690 006.

 

Categories: Komunikaty

02
marzec
2017

O Nas w prasie.

O Naszych inwestycjach w Tygodniku Ziemi Opolskiej :)

 

Categories: Komunikaty

24
luty
2017

Rozbudowa sieci wodociągowej Gmina Chrząstowice.

       Budowa przyłączy wodociągowych do działek budowlanych pomiędzy Dębiem i Falmirowicami, to pierwsza z inwestycji związanych z rozbudową sieci wodociągowej na terenie Gminy Chrząstowice w roku 2017.

 

 

Categories: Komunikaty

<<  17 18 19 20 21 [2223 24 25  >>