06
luty
2020

OGŁOSZENIE O WYMIANIE WODOMIERZY

Informujemy, że od 10 lutego 2020 r. na terenie miejscowości Lędziny prowadzona będzie wymiana wodomierzy 🔧.
Pracownicy zawsze poruszają się oznakowanym samochodem i ubrani są w firmowe ubrania. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt nr tel. do biura ☎️ 77 40 78 076 lub 📱 530 690 006.

 

Categories: Komunikaty

21
czerwiec
2018

PRACA - ODCZYTY WODOMIERZY

PLADA Sp. z o.o. poszukuje pracownika do prowadzenia radiowego, zdalnego odczytu wodomierzy na terenie Gminy Chrząstowice.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

- zdalny odczyt wodomierzy radiowych na koniec każdego miesiąca - trwający od 3 do 5 dni roboczych (tj. powolny przejazd samochodem wyposażonym w urządzenie do odczytu zdalnego wodomierzy, przez wybrane w danym miesiącu miejscowości w Gminie Chrząstowice)

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B.;
- podstawowa obsługa komputera;
- dodatkowym atutem będzie znajomość topografii Gminy Chrząstowice;
- dyspozycyjność w okresie 3-5 dni na koniec każdego miesiąca;

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie;
- elastyczne warunki zatrudnienia dopasowane do potrzeb osoby zatrudnionej;
- pracę w niepełnym wymiarze godzin, mogącą być doskonałym sposobem na tzw. dodatkowe zatrudnienie;
- samochód z dobrym system CAR-AUDIO :)

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie swojego CV na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub o kontakt telefoniczny pod nr 501-238-117 do dnia 07.07.2018r.

Informacje o ochronie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Plada Sp. z o.o. z siedzibą w Chrząstowicach w celach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO).

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia rekrutacji, ale nie dłużej niż 15.07.2018r.

Zgodnie z prawem przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do swoich danych, prawo do wprowadzania zmian/poprawek, prawo do usunięcia swoich danych, prawo do ograniczeń w przetwarzaniu, prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych, prawo łatwej przekazywalności danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem).
Ma Pan/Pani prawo wniesienie skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. oraz przepisy prawa krajowego.

Administratorem danych jest Plada Sp. z o.o. z siedzibą w Chrząstowicach.

Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Categories: Komunikaty

18
czerwiec
2018

Nasze realizacje.

          Kanalizacja sanitarna i wodociąg do budynków OTBS w Opolu na ul. Zwycięstwa - Plada Sp. z o.o. tu pracujemy 😎 nie jest łatwo - walczymy z głębokością, gęstym uzbrojeniem podziemnym i czasem.

 
 
 

Categories: Komunikaty

11
czerwiec
2018

Wyciek wody na terenie miejscowości Niwki.

      Plada Sp. z o.o. odnotowała na Stacji Uzdatnia Wody w Niwkach duże zużycia wody świadczy to o możliwej awarii na sieci wodociągowej na terenie miejscowości Niwki. Aktualnie trwają poszukiwania ewentualnego miejsca ubytku wody. Zwracamy się do mieszkańców Niwek o zwrócenie szczególnej uwagi na zastoiska wody i sprawdzenie szczelności wewnętrznej instalacji wodociągowej na prywatnych posesjach. Jeżeli zauważą Państwo wyciek wody i mają podejrzenia, że pochodzi ona z sieci wodociągowej, prosimy o zgłoszenie tego zdarzenia pod numer telefonu 501 238 117 lub 77 40 78 076.

Categories: Komunikaty

08
czerwiec
2018

Awaria na sieci wodociągowej w Dębskiej Kuźni.

Plada Sp. z o.o. informuje, że z powodu awarii na sieci wodociągowej w Dębskiej Kuźni w dniu dzisiejszym mogą nastąpić przerwy w dostawie wody lub spadki ciśnienia. 


Za utrudnienia z góry przepraszamy!

Categories: Komunikaty

04
czerwiec
2018

PROŚBA DO MIESZKAŃCÓW GMINY CHRZĄSTOWICE

W związku ze zwiększonym poborem wody oraz panującymi wysokimi temperaturami, Plada Sp. z o.o. zwraca się z uprzejmą prośbą do mieszkańców Gminy Chrząstowice aby w okresie letnim w godz. od 18.00 do 22.00 racjonalnie korzystali z wody na cele inne niż socjalno bytowe tj.podlewanie ogrodów i zraszanie trawników. Wysoka temperatura oraz brak opadów, spowodowała iż doświadczamy suszy. Wzmożony, czasami dwukrotnie większy, pobór wody z sieci wodociągowej wywołuje problemy techniczne w postaci obniżonego ciśnienia w instalacji wodociągowej, co powoduje, że niektórzy odbiorcy mają problemy z zaspokojeniem swoich potrzeb konsumpcyjnych podczas, gdy inni użytkownicy sieci wykorzystują tę wodę do celów podlewania czy zraszania trawników.


Z góry dziękujemy za zastosowanie się do Naszej prośby!

 

Categories: Komunikaty

22
maj
2018

Na budowie Stacji Uzdatniania Wody Niwki wylany już pierwszy beton.

Na budowie Stacji Uzdatniania Wody Niwki wylany już pierwszy beton. Płyta denna zbiornika gotowa - teraz zbiornik wody czystej „wychodzi z ziemi”. Fundament pod stację pomp czeka na kontener z zestawem hydroforowym i chlorownią.

 

 

 

Categories: Komunikaty

14
maj
2018

CENY WODY I ŚCIEKÓW BEZ PODWYŻEK

     Inwestowanie w infrastrukturę wodociągowo-kanalizacyjną oraz optymalizacja kosztów przedsiębiorstwa - przynosi efekty w postaci zamrożenia cen usług wod-kan dla mieszkańców Gminy Chrząstowice 🙂🙂 Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie oddział w Gliwicach w drodze decyzji administracyjnej zatwierdziło taryfy na zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków na terenie Gminy Chrząstowice na lata 2018-2021. Zatwierdzone taryfy utrzymują na obecnym poziomie stawki cen wody i ścieków dla wszystkich odbiorców w Gminie Chrząstowice. W zakresie opłat abonamentowych niezmienne zostają stawki tych opłat dla odbiorców indywidualnych; nieco więcej abonamentu zapłacą odbiorcy instytucjonalni i przemysłowi. Zmiana formalną w nowych taryfach będzie okres naliczania opłat abonamentowych z obowiązujących obecnie okresów miesięcznych, na cykle rozliczeniowe obowiązujące dla poszczególnych grup taryfowych. 
Stawki cen wody i ścieków planujemy utrzymać na niezmiennym poziomie przez trzy kolejne lata, należy trzymać kciuki, żeby pozwoliły na to także czynniki makroekonomiczne.


Categories: Komunikaty

30
styczeń
2020

Budowa sieci kanalizacji deszczowej przy przebudowie dróg na strefie przemysłowej METALCHEM w Opolu

2020 rok PLADA Sp. z o.o. rozpoczęła z realizacją kolejnej dużej inwestycji na terenie Opola. Jako podwykonawca firmy Technical Solutions Sp. z o.o., wykonujemy roboty związane z budową i przebudową sieci kanalizacji deszczowej na terenie strefy przemysłowej Metalchem. Zakres prac obejmuje wykonanie ok. 3000 mb rurociągów z rur betonowych w średnicach 300-600mm, ok 2000 mb rurociągów PVC, montaż ponad 330 wpustów drogowych oraz zabudowę 120 studni betonowych o średnicy 1000-1200-1500 mm.

 

 

Categories: Komunikaty

18
czerwiec
2018

Płukanie sieci wodociągowej na SUW Daniec.

       Plada Sp. z o.o. informuje, że w dniach od 18 do 22 czerwca 2018r. będzie prowadzone płukanie sieci wodociągowej na terenie miejscowości Daniec i Dąbrowice oraz dezynfekcja zbiornika wody na SUW Daniec. W związku z w/w pracami, miejscami na sieci wodociągowej może wystąpić pogorszenie jakości wody i odczuwalny zapach chloru. Prosimy, aby w tych dniach ograniczyć zużycie wody do celów spożywczych, a także sugerujemy aby ograniczyć pranie białych ubrań i tekstyliów.

Categories: Komunikaty

18
czerwiec
2018

Budowa Stacji Uzdatniania w Niwkach.

          Na budowie SUW Niwki nowy budynek pod stację pomp już gotowy; strop na zbiorniku wody gotowy - schnie, a my grzejemy dalej rury w stronę Niwek.

 

 

 

Categories: Komunikaty

11
czerwiec
2018

Budowa Stacji Uzdatniania w Niwkach.

          Budowa SUW Niwki coraz bardziej zaawansowana, ściany zbiornika już stoją; w tym tygodniu wylewamy żelbetowe stropy. Jednocześnie trwają prace instalacyjne i montażowe rurociągów wody pomiędzy zbiornikiem i nową stacją pomp oraz budowa nowego rurociągu zasilającego miejscowość NIWKI. Dziś startujemy z montażem kontenera stacji pomp .

 

Categories: Komunikaty

05
czerwiec
2018

Wymiana starych trójników na sieci wodociągowej w Dębiu i Falmirowicach.

              Wymiana kolejnych starych trójników na sieci wodociągowej - ma poprawić hydraulikę rurociągów i ciśnienie wody u odbiorców. W dniu wczorajszym nowe kształtki i armatura montowane były pomiędzy Dębiem i Falmirowicami. W Falmirowicach w ostatnich, upalnych dniach, najbardziej odczuwane były spadki ciśnienia, mamy nadzieję, że wczorajsze prace poprawią tą sytuację. 

 

 

 

 

Categories: Komunikaty

22
maj
2018

Remont stacji uzdatniania wody w Jankowicach Wielkich.

         Woda to Nasz żywioł.  poskramiamy go na wielu frontach. Jednym z zadań zewnętrznych realizowanym przez Plada Sp. z o.o. jest remont stacji uzdatniania wody w Jankowicach Wielkich, gdzie pracujemy wspólnie z Aquaseen Gliwice.

 

 
 

Categories: Komunikaty

15
maj
2018

PRZERWA W DOSTAWIE WODY W DNIU 17 MAJA 2018R. W DĘBSKIEJ KUŹNI

         Plada Sp. z o.o. informuje, że w związku z koniecznością przebudowy sieci wodociągowej związanej z remontem drogi na ul. Wiejskiej w Dębskiej Kuźni w dniu 17 maja 2018r., między godz. 8.00, a 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wodyna ulicy Wiejskiej nr 38-62 i 45-51, Polna i Dąbrowskiego. W związku z w/w pracami w tym dniu miejscowo mogą występować spadki ciśnienia oraz zwiększona mętność wody. Dlatego sugerujemy, aby ograniczyć pranie białych ubrań i tekstyliów.

Za powstałe utrudnienia z góry przepraszamy.

Categories: Komunikaty

<<  1 2 [34 5 6 7  >>