15
styczeń
2021

PRZEBUDOWA INFRASTRUKTURY DROGOWEJ W OBRĘBIE PARKU PRZEMYSŁOAWEGO METALCHEM W OPOLU

          Ku końcowi zbliża się przebudowa🏗️ realizowana przez firmę Plada Sp. z o.o. infrastruktury drogowej w obrębie Parku Przemysłowego Metalchem w Opolu. Obecnie trwa ostatni etap montażu kolektorów kanalizacji deszczowej 💪.

 

 

 

 

Categories: Komunikaty

23
grudzień
2020

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Categories: Komunikaty

09
grudzień
2020

WYMIANA HYDRANTÓW NA TERENIE GMINY CHRZĄSTOWICE W 2020 ROKU

       Plada Sp. z o.o. wspólnie z Gminą Chrząstowice prowadzi prace 🔧 związane z wymianą armatury i hydrantów ppoż. na sieciach wodociągowych 💧 w miejscowościach Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Lędziny i Falmirowice. W dniu dzisiejszym prowadzone były prace na terenie Lędzin przy ulicy Dworcowej. Prace związane są z utrudnieniami dla mieszkańców (przerwy w dostawie wody i chwilowe pogorszenia jej jakości) za które przepraszamy 😔

 

 

 

Categories: Komunikaty

07
grudzień
2020

AWARIA WODOCIAGOWA W CHRZĄSTOWICACH PRZY ULICY WRZOSOWEJ

W dniu dzisiejszym Plada Sp. z.o.o. dostała zgłoszenie o awarii na przyłączu wodociągowym 💧 w Chrząstowicach przy ul.Wrzosowej. Rozszczelnieniu uległ odcinek PEHD DN32. Awaria została już usunięta.

 

Categories: Komunikaty

27
listopad
2020

OGŁOSZENIE

     Plada Sp. z o.o. przypomina swoim odbiorcom o obowiązku zabezpieczenia instalacji oraz wodomierza przed działaniem niskich temperatur. Wodomierze często znajdują się w nieogrzewanych pomieszczeniach. W czasie zimy grozi to „rozsadzeniem” wodomierza i przyłącza przez lód, a w efekcie zalaniem pomieszczeń. Zgodnie z umową zawartą z Naszym przedsiębiorstwem, koszt usunięcia szkody powstałej w wyniku nienależytego zabezpieczenia urządzeń wod-kan przed czynnikami atmosferycznymi - ponoszą właściciele nieruchomości.

 

Categories: Komunikaty

19
listopad
2020

PRACE NA ZWM W OPOLU

Jedna z brygad Plada Sp. Z o.o. pracuje na ul. Skautów Opolskich w Opolu - to kolejnym etap modernizacji sieci wodociągowej, po pracach na ul. Batalionu Zośka, realizowany dla Spółdzielni Mieszkaniowej w Opolu

 

 

Categories: Komunikaty

29
październik
2020

FAKTURY ELEKTRONICZNE

        Dziś jest dzień internetu 29 października 1969r. wysłano pierwszą wiadomość między dwoma komputerami. Dlatego zachęcamy Naszych odbiorców do korzystania z faktur elektronicznych, zamiast tradycyjnych faktur papierowych wysyłanych pocztą. Główną zaletą tego rozwiązania jest szybkie dostarczenie do klienta i wygodne przechowywanie. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie w godzinach pracy Naszego biura obsługi klienta pod nr tel. 77 4078076. 

 

Categories: Komunikaty

22
październik
2020

RENOWACJA STUDNI KANALIZACYJNYCH NA OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW W KRAPKOWICACH

Renowacja studni kanalizacyjnych Biokrap w Krapkowicach - przed, w trakcie i po.

Modernizacja w technologii Ombran MC Bauchemia.

 

Categories: Komunikaty

08
grudzień
2020

WYŁACZENIE WODY W LĘDZINACH I FALMIROWICACH

PLADA Sp. z o.o. informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniach:
9.12.2020r. w godz. 11.00-14.00 w Lędzinach
10.12.2020r. w godz. 10.00-14.00 w Falmirowicach
wystąpi przerwa w dostawie wody💦.
W związku z w/w pracami w tym dniu miejscowo mogą występować spadki ciśnienia oraz zwiększona mętność wody. Dlatego sugerujemy, aby w tych dniach ograniczyć pranie białych ubrań i tekstyliów.  
Za powstałe utrudnienia z góry przepraszamy.
 

Categories: Komunikaty

01
grudzień
2020

Serwis przydomowych przepompowni ścieków Gmina Łubniany

        Plada Sp. z o.o. realizuje prace związane z serwisem i remontem przydomowych przepompowni ścieków w miejscowościach Kępa, Luboszyce i Biadacz (Gmina Łubniany). W ramach tego zadania wymienione na nowe, zostanie 15 kpl pomp Preskpol z pływakami oraz elementy sterowania przepompowni 🚨🪠💪

 

 

Categories: Komunikaty

19
listopad
2020

ELEKTRONICZNE BIURO OBSŁUGI KLIENTA - INSTRUKCJA ZAKŁADANIA KONTA

     Szanowni Państwo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz zaistniałej sytuacji epidemiologicznej uruchomiliśmy bezpłatne Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta. Jest to szybki i prosty sposób na podgląd swojego konta o każdej porze. Wszystkie informacje są w jednym miejscu – użytkownik nie musi ich poszukiwać w mailach, dokumentach papierowych czy folderach. Dostęp do oferowanej usługi, możliwy jest dzięki wsparciu Funduszy Europejskich.

Categories: Komunikaty

05
listopad
2020

Budujemy Osiedlowe sieci wodociągowe dla Spółdzielni Mieszkaniowej w Opolu ul. Batalionu Zośka, Szarych Szeregów

Jedna z ekip Plada Sp. z o.o. kierowana przez brygadzistę Tomka 💪💪dzielnie zmaga się z trudami prac przy budowie osiedlowych sieci wodociągowych na ul. Batalionu Zośka i Szarych Szeregów w Opolu. Do pokonania mają ciężki grunt (margiel i skała), gęste uzbrojenie podziemne (Gaz, CO, wysokie napięcie) i ciągły brak miejsca na osiedlowych drogach.

 
 
 

Categories: Komunikaty

29
październik
2020

AWARIA WODOCIĄGU

Z powodu awarii sieci wodociągowej, w dniu dzisiejszym nastąpi przerwa w dostawie wody do godz. 15.00 na terenie miejscowości Lędziny.

 

Categories: Komunikaty

<<  1 2 3 4 [56 7 8 9  >>