13
lipiec
2017

OFERTA PRACY- MONTER WOD-KAN

 Firma Plada Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko

    MONTER WOD-KAN

 Wymagania:

- doświadczenie w zawodzie ;
- dobra organizacja pracy;
- umiejętność pracy pod presją czasu;
- prawo jazdy kat. B;
- uczciwość, sumienność, dyspozycyjność;

 Opis stanowiska:

- wymiana wodomierzy;
- montaż i konserwacja instalacji wodno-kanalizacyjnej;
- przestrzeganie zasad bezpieczeństwa;

 Oferujemy:

Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę .

  • Tags: Chrząstowice, Gmina Chrząstowice, monter wod-kan, oferta pracy, Plada, woda

Categories: Komunikaty