21
czerwiec
2018

PRACA - ODCZYTY WODOMIERZY

PLADA Sp. z o.o. poszukuje pracownika do prowadzenia radiowego, zdalnego odczytu wodomierzy na terenie Gminy Chrząstowice.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

- zdalny odczyt wodomierzy radiowych na koniec każdego miesiąca - trwający od 3 do 5 dni roboczych (tj. powolny przejazd samochodem wyposażonym w urządzenie do odczytu zdalnego wodomierzy, przez wybrane w danym miesiącu miejscowości w Gminie Chrząstowice)

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B.;
- podstawowa obsługa komputera;
- dodatkowym atutem będzie znajomość topografii Gminy Chrząstowice;
- dyspozycyjność w okresie 3-5 dni na koniec każdego miesiąca;

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie;
- elastyczne warunki zatrudnienia dopasowane do potrzeb osoby zatrudnionej;
- pracę w niepełnym wymiarze godzin, mogącą być doskonałym sposobem na tzw. dodatkowe zatrudnienie;
- samochód z dobrym system CAR-AUDIO :)

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie swojego CV na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub o kontakt telefoniczny pod nr 501-238-117 do dnia 07.07.2018r.

Informacje o ochronie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Plada Sp. z o.o. z siedzibą w Chrząstowicach w celach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO).

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia rekrutacji, ale nie dłużej niż 15.07.2018r.

Zgodnie z prawem przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do swoich danych, prawo do wprowadzania zmian/poprawek, prawo do usunięcia swoich danych, prawo do ograniczeń w przetwarzaniu, prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych, prawo łatwej przekazywalności danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem).
Ma Pan/Pani prawo wniesienie skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. oraz przepisy prawa krajowego.

Administratorem danych jest Plada Sp. z o.o. z siedzibą w Chrząstowicach.

Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

  • Tags: Gmina Chrząstowice, job, komputer, odczyty, Plada, praca

Categories: Komunikaty