eBOK

zaloguj się

533 300 380

telefon alarmowy

Widzisz wyciek? Awarię? Zgłoś to!!

lut 2, 2024

Widzisz wyciek❓ Awarię❓ Zgłoś to‼️

W związku ze zwiększonym rozbiorem wody 💧w ostatnim czasie zarejestrowanym przez Naszą spółkę, uczulamy Naszych odbiorców o zwrócenie uwagi na zauważalne zniszczenia jezdni, czy chodników tzw. zapadnięcia. Innym objawem awarii wodociągowych jest występowanie kałuż lub mokrych plam na jezdni, czy „jeziorka” na terenie zielonym w czasie suchych dni. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na pustostany 🏠, niezamieszkałe i nieogrzewane, w których najczęściej odnotowane są rozerwania instalacji wewnętrznych i zalania pomieszczeń.

Zgłoszenia o awariach, czy podejrzeniach awarii najlepiej kierować pod numer telefonu ALARMOWEGO

🚨 533 300 380🚨

Zobacz też

PRZERWA W DOSTAWIE PRĄDU UL. OZIMSKA W CHRZĄSTOWICACH

Informujemy, że w dniu dzisiejszym 9 lutego 2024r. z powodu planowanej przerwy w dostawie prądu na ul. Ozimskiej w Chrząstowicach, mogą występować utrudnienia w kontakcie telefonicznym i mailowym z Naszym Biurem Obsługi Klienta. Za utrudnienia z góry przepraszamy...

czytaj dalej

PRACE NA SIECI WODOCIĄGOWEJ W M. CHRZĄSTOWICE

Gmina ChrząstowicePlada Sp. z o.o. informuje, że w dniu dzisiejszym w związku z pracami na sieci wodociągowej w miejscowości Chrząstowice mogą występować spadki ciśnienia do godz.15.00.Za utrudnienia przepraszamy!!

czytaj dalej

Nowy E-BOK


Zapraszamy do skorzystania z Elektronicznego Biura Obsługi Klienta!

Zaloguj się już dziś!

This will close in 0 seconds